VOLEJTE NYNÍ
  * Volání za běžný tarif

  ILONA REGINA

  Výklad tarotových karet, astrologie, kyvadlo, numerologie, automatická kresba

   

  Zájmy a koníčky: esoterika, vše tajemné  a záhadné, lyžování, cykloturistika, spinning, plavání, fotografování, spisovatelství


  Znamení narození a čínské znamení: znamení Ryb s vlivem Urana, Pluta a Jupitera. Čínské znamneí Kohout, prvek Země. Kohout pod vlivem Země je laskavý a ohleduplný, lpí hodně na domově, potrpí si na lásku a mazlení, rád se sice čas od času naparuje, vždy se však dokáže rychle usměrnit a omluvit. Tito lidé bývají obdařeni velkou intuicí a odhadem.


  Co říkají klienti:


  „Dobrý den velice děkuji za váš výklad,, úplně jste to trefila.Jsem přesně taková jak píšete. Hledala jsem směr, nic necítila, nevěděla kudy se vydat a váš výklad mě navedl na tu správnou cestu vím teď na co se mám zaměřit a kudy jít. Děkuji za váš čas a za vás, za to jaká jste-skvělá , empatická, je vidět , že to máte vrozené a je fajn , že pomáháte druhým“ (Jaja)


  „Děkuji Vám za Váš výklad a čas, který jste mi nezištně obětovala a který byl opravdu na 99%.Díky Vám jsem se zaměřila na svůj zdravotní stav a navštívila jsem lékaře a vše se ukázalo pravdivě , tak jak jste mi řekla.Neznám Vás a o to víc obdivuji Vaše schopnosti.Prosila jsem Vás ještě jednou o pomoc nebo radu a i tu jste mi nezištně odpověděla.Přeji Vám hodně zdraví a ještě jednou! (Miluše)


  „Moc si vážím toho, co děláte a jsem nesmírně překvapena vaším profesionálním přístupem, kdy vše, co „vidíte“ dokážete vysvětlit skvěle s velkou pečlivostí a klidným přístupem laikovi jako jsem já tak bravurně, že jsem mnohé věci pochopila a můžu teď na sobě pracovat, jelikož znám podrobně všechny své možnosti. Jsem vděčná, že jsem potkala právě Vás a zcela jistě vás doporučím dál“ (Markéta)


  Proč zavolat právě jí: mám téměř 30-letou praxi ve zdravotnictví, specializuji se na zdraví a psychoastrologii


  Kde získala své znalosti: navštěvovala jsem astrologickou školu se zaměřením na astromedicínu


   Stali jsme se tím, čím myslíme a jak myslíme, takoví jsme -Buddha


   


   

  Detailně o Regině 


  Mé jméno je Ilona Regina a zabývám se astrologií, numerologií, výkladem tarotových karet, automatickou kresbou a kyvadlem. Můžete mi zavolat a obrátit se na mě kdykoliv potřebujete poradit a já pomocí energetického napojení se na Vás, na Vaši duši a Vaše podvědomí Vám řeknu, v jakém životním období se nacházíte, co Vás čeká a dále, čeho, čemu a komu se máme vyhnout či vyvarovat.


  Dozvíte se, co je dobré naopak podpořit, kde a kdy Vám bude přát štěstí. Ptát se můžete na všechny oblasti, které Vás zajímají, jestliže něco nebo někoho řešíte, když se nemůžete rozhodnout, či když Vás něco nebo někdo trápí a sužuje. Pomohu Vám ve všech životních oblastech, jako jsou vztahy, zdraví, peníze, majetek, děti, emoce, láska, Vaše karma, minulé životy, kariéra, přátelé, kamarádi a stejně tak i Vaše Vaše vlohy a talenty, ale i slabé stránky.


  Společně posoudíme Vaši situaci, a já Vám poradím, co je vhodné udělat proto, abyste prožívali svůj život naplno a byli jste obklopeni štěstím, pohodou, láskou, blahobytem a spokojeností. Specializuji se na zdraví, kdy Vám řeknu, k jakým nemocem máte dispozice a jak lze předejít možným onemocněním, či jak už vzniklé potíže řešit. Pomocí náhledu do Vašich minulých životů Vám objasním příčinu Vašich nynějších potíží a obtíží.


   


  Astrologií a numerologií se zabývám od dob, kam až sahá moje paměť, to jest od dob ranného mládí, kdy mě již v této době přitahovaly a lákaly věci tajemné a záhadné. Měla jsem již tehdy touhu hledat hlubší smysl života, touhu znát odpovědi na nekonečné otázky typu „proč" a "jak". A právě esoterické vědy jako je astrologie, numerologie a karty mi dokázali dát jednoznačné a přímé odpovědi.