Odpověď na jednu otázku

 ODPOVĚĎ NA JEDNU OTÁZKU

Zašlete svoji konkrétní otázku, na kterou potřebujete znát odpověď.

 

Cena:

600,-

 

Máte-li více dotazů, cena je úměrná počtu otázek, tedy:

 

Jedna otázka: 600,- Kč

Dvě otázky: 1.200,- Kč

Tři otázky:   1.800,- Kč

Čtyři otázky: 2.100,- Kč

      atd.

 

  

Co je k výkladu potřeba.

Abychom Vám mohli co nejlépe, nejpřesněji a korektně odpovědět, uveďte prosím do e-mailu nebo kontaktního formuláře Vaše datum a čas Vašeho narození spolu s Vaší otázkou, popř. datum osoby, na kterou se ptáte spolu s jejím jménem, popř. fotem.

 

Jak si objednat.

Zaplatit:   

  • částku 500,- Kč
  • na číslo účtu: 323223233
  • kód banky: 2010
  • variabilní symbol: Vaše narození ve formátu: DD –MM – RR (např. 17. 8. 1954 jako 17081954)

 

Dodání a doručení.

Po připsání příslušné částky Vám do 10 dnů na Váš e-mail bude výklad zaslán elektronicky a to ve formátu PDF, o velikosti A4 a počtu 1 strany (jedna otázka).

 

Co se vše dozvíte, na co se můžete ptát.

Můžete se dozvědět příčinu Vašeho problému, proč daná situace vznikla, co tomu všemu předcházelo, jaká je situace nyní a jak se vše bude vyvíjet do budoucna. Karty, astrologie a numerologie jsou skvělými nástroji, jak toto vše zjistit a poznat problém a jeho jádro a další vývoj. Jestliže Vás zajímá konkrétní otázka, potřebujete se rozhodnout, poznat a zvážit možnosti, poznat svůj životní úkol, pochopit, co Vám stále není jasné, pak jste na správném místě…

 

Jak to probíhá.

Tento druh výkladu je vhodný pro ty, co nemají čas nikam cestovat a sedět dlouhé hodiny kartářek. Tato forma výkladu je rychlá, stručná, praktická a velmi jednoduchá. Při výkladu je použit komplexní náhled, což je výklad karet, astrologický rozbor a numerologický vliv. Tento kompletní náhled je skvělý a vypovídající pomocník a rádce pro daný problém, radu či situaci.

 

Tento výklad na dálku, přes e-mail je jeden z nejjednodušších typů výkladů, kdy si můžete v klidu, z pohodlí domova rozmyslet své otázky (láska, práce, finance, zdraví,..) sepsat je a poté zaslat k nám do věštírny. jestliže je Váš problém složitější a pokud by bylo potřeba doplnit nějaké důležité informace či fakta, napište také věci, které s tím mají souvislosti.

 

Svoji otázku formulujte pokud možno co nejpřesněji, abychom Vám mohli zaslat co nejpřesnější odpověď. Pamatujte na to, že čím konkrétnější položíte otázku, tím konkrétnější dostanete odpověď. V případě, že otázku nespecifikujete a neupřesníte, dostanete odpověď všeobecnou. Pokuste se proto prosím o správnou formulaci otázky, popř. je rozdělte do více otázek.