Kurz JMENNÉ NUMEROLOGIE

KURZ JMENNÉ NUMEROLOGIE 

 

Jedná se o význam a vysvětlení vlivu na nás osud, co se týče významu jména, příjmení, přezdívky, firmy, firmy, ulice, popisného čísla bydliště, SPZ, telefonního čísla a mnohého dalšího. Klíč k pochopení souvislostí je zakódován v číslech, planetách, hvězdách a vlivu vesmíru, pod jehož jsme vlivem a působením.

 

Je zde zachycen a naprogramován náš život, životní úkol, karmický vliv, vliv na zdraví, psychiku, význam barev, sestavíme si osobní numerologický kalendář a mnoho dalšího.

„Poznejte sami sebe (Gnóthi seauton)“

 

Termín a místo konání:

 

♥  ♥  BLANSKO, Svitavská 500/7 – Zámeček

♥  PRAHA Florenc, Karlín, Křižíkova 6, 2.  patro – stará budova AN Florenc)

 

Termín konání: 

 

17.3.2024  - Blansko 

 

 

 

 

 

Doba trvání, rozsah výuky:

9 – 16 hodin s přestávkou na oběd.

 

Co se na kurzu naučíte: 

  •   poznáte význam svého jména
  •   rozšifrujeme si názvy své firmy, podniku, přezdívky, ulice či města, kde bydlíte, apod.
  •   poznáte tajemství partnerských vztahů
  •   zjistíte význam barev a jejich spojení s numerologií, tarotem a astrologií
  •   vysvětlíme si životní úkoly, životní cesty a karmické vlivy, životní cykly
  •   naučíme se spojení numerologie a její vliv na zdraví a psychiku
  •   sestavíme si numerologický kalendář
  •   procvičíme si ukázky a příklady
  •   poznáme vliv čísel a jejich význam na povolání a mnoho dalšího 

 

Lektorka:

 

kurz povede ILONA Grimová – REGINA, astroložka, numeroložka, zabývající se také výkladem karet, grafologií, psychologií, automatickou kresbou a diagnostikou.

 

Cena:

1.600,- Kč

V ceně semináře je zahrnuto zdarma drobné občerstvení a také nápoje teplé i studené.

 

Obdržíte: 

manuál (skripta) se základy numerologie, astrologie a tarotových významů. 

 

Pro koho je kurz určen:

tento základní kurz je určen všem, kteří chtějí porozumět sobě a druhým a také všem, kteří chtějí pochopit souvislosti a pracovat na sobě. Ve jménech, příjmeních, přezdívkách, názvech firem, podniků, rodných číslech, bankovních účtů, telefonních čísel a SPZ se skrývá celá řada tajemství a souvislostí s našimi životy, naším štěstím i životními prohrami a překážkami. Numerologie ve spojení s názvy a jmény jsou skvělým pomocníkem ke svému sebepoznání, ke svému rozvoji a schopnosti dojít úspěšně za svými sny a touhami. Ve vesmíru je vše propojeno, vše souvisí se vším, nic se neděje náhodně a vše má svoje důvody, opodstatnění a příčiny (Jak nahoře, tak dole…).

 

Zaměření kurzu: 

kurz je soustředěn na pochopení životních cest a cyklů, kterými v životě procházíme. Naučíte se, jak poznat z data narození svůj životní úkol, pochopíte, jakou cestou jít a zjistíte, v jakém životním období se zrovna nacházíte. Nakoukneme společně pod pokličku tajemství čísel a jejich dopadu na naše životy. Naučíte se, co vše ukrývá a co se můžete dozvědět z „pouhého“ data narození, a to vše ve spojení a hledání souvislostí s čísly, obrázky, symboly, barvami a astrologií. Dále se  naučíte sestavovat si svůj osobní numerologický kalendář, vypočítat si v jaké životní fázi se nacházíte, co je dobré zrovna podpořit a čemu je lepší se naopak vyhnout a vyvarovat. Vše bude doplněno praktickými ukázkami rozborů slavných osobností, a v případě zájmu také vlastními rozbory. 

   

Co si vzít s sebou:

pomůcky pro psaní, tj. psací potřeby, sešit, blok, zápisník či papíry. Pro přípravu praktické části si nachystejte data sebe, či známých, které budete chtít probírat a podívat se ně trochu „blíže“, které chcete „rozebrat“. 

 

 

Jak se přihlášit na kurz:

na kurz je třeba se hlásit předem z důvodu omezeného počtu míst. Přihlásit se můžete pomocí níže přiloženého kontaktního formuláře.

 

 

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Služby
Vaše zpráva*