EZO večery

EZO večery

 

Nyní se můžete těšit na pravidelné:

EZO VEČERY večery s Ilonou REGINOU GRIMOVOU, kterou znáte z vysílání pořadu Vědmy radí z TV Relax, TV Rebel a TV Kino svět.

 

Čtvrtky jsou pod vlibem šťastné hvězdy Jupitera, který chce zná, poznávat, vědět, rozvíjet a pracovat na sobě.

 

Jedná se o minisemináře a worskhopy, které budou probíhat pravidelně každý čtvrtek v Blansku, na Svitavské 23. Budova (bývalé ČSAD) se nachází 50 m od vlakového a autobusového nádraží naproti restauraci Golem. Proto jsou vítáni i Brňáci, neboť cesta vlakem z Brna do Blanska trvá rychlíkem 20 minut a osobákem 30 minut, což je mnohem kratší cesta, jak mnohdy přemístění se z jednoho konce Brna do druhého. Vlaky tímto směrem jezdí každé 1/2 hodiny minimálně. Cena jízdenky IDS je 34 Kč jedna, tedy cesta tam a zpět vyjde na 68 Kč.

 

Budou se postupně probírat různá témata a různé odvětví.

 

Témata jsou různá, astrologií, tarotem, vlivem jednotlivých planet počínaje, čísly, karmou,  zdravím a jinými obory a tématy konče.

Poznejte sami sebe i druhé. Pochopíte, proč se Vám nedaří a proč se Vám stále dokola dějí tytéž věci. Vše je ukryto v datu Vašeho narození.

 

Nápoje teplé, studené po celou dobu zdarma stejně jako drobné občerstvení.

 


Bonus pro Vás: Vaše osudová karta, kterou si odneste sebou domů jako talisman a amulet.

 

Přijďte nakouknout pod pokličku tajemství a přijďte poznat, co Vás čeká a nemine, co máte v osudu psané a jaká je Vaše životní cesta a úkol, který máte splnit.

 

Je nutné se předem objednat kvůli počtu omezených míst.

Kontakt:
ilona.grimova@seznam.cz
mob.: 720 949 181
skype: ilonne2
www.tajemstviastrologie.cz
www.pestryzivot.cz

 

kancl