O nás

 

Poskytujeme služby v oboru výkladu karet, astrologie, numerologie, automatické kresby, siderického kyvadla, reiky, etikoterapie, poradenství, Feng Shui, Ho oponopono, rituálů, koučování, osobního rozvoje, poradenství, psychologie a astropsychologie.

 

V naší věštírně naleznete kvalitní, zkušené a prověřené poradkyně, které mají osobní zkušenosti, vrozené vlohy, talenty a dispozice spojené s obrovskou vnímavostí, intuicí a empatií a jsou schopny a ochotny každému z Vás pomoci.

 

Proto neváhejte obrátit se na nás s jakoukoliv otázkou. Vyberte si svou poradkyni, která Vás vyslechne a poradí, kdykoliv, když stojíte na životní křižovatce, když nevíte jak a kudy dál. Ptát se můžete na všechna témata i oblasti života, jako je například práce, partnerství, podnikání, láska, vztahy, zdraví, děti, rodiče, peníze, finance, majetek, karmické vlivy a příčiny, na minulé životy a také na svoji budoucnost, jaké máte před sebou možnosti a čemu je naopak lepší se vyhnout.

 

Jsme tu pro Vás, proto neváhejte volat a ptát se na vše, co Vás zajímá!

 

Budeme rádi za všechny Vaše zpětné vazby, Vaše postřehy, názory a zkušenosti, ale i stížnosti, které můžete psát do odesílacího formuláře dole na stránkách nebo na e-mail:

info@tajemstviastrologie.cz

 

Ten, kdo hovoří, komunikuje  a diskutuje, ten se něco dozví a bývá to velmi přínosné …