O nás

 

Poskytujeme služby v oboru výkladu karet, profesionální astrologie, numerologie, automatické kresby, siderického kyvadla,  etikoterapie, poradenstv, osobního rozvoje, poradenství, psychologie a astropsychologie.

 

U nás najdete kvalitu, zkušenoisti a serioznost. Dozvíte se, jak máte vrozené vlohy, talenty, na co se zaměřit, aby se Vám dařilo a naopak čeho se vyvarovat, abyste předešly nepříjemnostem a problémům.

Proto neváhejte obrátit se na nás s jakoukoliv otázkou. Budete vyslechnuti, dostanete radu a informaci, která Vám může zcela změnit život. Pokud  stojíte na životní křižovatce, pokud nevíte jak a kudy dál, tak jste zde správně.

 

Ptát se můžete na všechna témata i oblasti života, jako je například práce, partnerství, podnikání, láska, vztahy, děti, rodiče, peníze, finance, majetek, karmické vlivy a příčiny, na minulé životy a také na svoji budoucnost, jaké máte před sebou možnosti a čemu je naopak lepší se vyhnout.

 

Jsme tu pro Vás, proto neváhejte volat a ptát se na vše, co Vás zajímá!

 

Budeme rádi za všechny Vaše zpětné vazby, Vaše postřehy, názory a zkušenosti, ale i stížnosti, které můžete psát do odesílacího formuláře dole na stránkách nebo na e-mail:

info@tajemstviastrologie.cz

 

Ten, kdo hovoří, komunikuje  a diskutuje, ten se něco dozví a bývá to velmi přínosné …