Jaké s námi mají klienti zkušenosti?

Věříme, že můžeme odpovědět ty nejlepší, protože nám záleží na Vás, našich klientech. Zodpovídali jsme již mnoho otázek z astrologie, numerologie i tarotu, jako i z mnoha dalších odvětvi, kterými se zabýváme, ale to Vás určitě nepřesvědčí nám zavolat. Zavolejte nám na základě toho co říkají naši klienti, kteří se na nás obrací s dotazy ze všech aspektů svého soukromého i profesního života.

“ Děkuji Vám za Váš výklad a čas, který jste mi nezištně obětovala a který byl opravdu na 99%. Vím, že ať mě zajímá astrologie, numerologie nebo výklad z karet, tak se na Vás mohu obrátit a vy mi vyjdete vstříc a nezatajíte mi ani špatné zprávy. Tatorové karty mi o mě díky Vám prozradily mnohé a já se ráda příště s otázkami o svém profesním i soukromém životě obrátím opět na Vás -“ Jana, dotaz z astrologie a tarotu.“

Astrologie

Astrologie je královská věda, neboť každý král a vladař měl svého vlastního dvorního astrologa. Například při při založení a samotné stavbě slavného Karlova mostu sehrála velkou roli astrologie a postavení hvězd, kdy sám Karel IV. čekal se stavbou mostu, až mu budou hvězdy nakloněny. A jak vidno, nakonec se mu to vyplatilo.

Astrologie v překladu znamená „slovo hvězd“ neboli „logika hvězd“. Je vědou počtářskou a využívá pečlivého vyšetřování a podrobných úvah. Každý, kdo se začne astrologií zabývat se za krátký čas  přesvědčí, že je to nauka pravdivá a správná. Je zakódovaná v lidských duších. Astrologie žije stále, žije od doby, kdy lidé začali myslet. Přežila i osočování, důkazem toho je fakt, že když se zeptáte kohokoliv v jakém znamení je narozen, všichni včetně nevěřících skeptiků Vám pohotově odpoví. Téměř každý zná základy astrologie.

 

Tarotové karty

Vše, co se v našem životě odehrává, co zažíváme je založeno na hluboko uložených zakódovaných informacích v našem podvědomí. Naše postoje, názory a způsoby jednání, jsou tak naprogramovány již dávno předem. Naše myšlenky jsou energie a vibrace, které stále vysíláme a přijímáme. Jsme tím, jak myslíme a stali jsme se tím, co jsme mysleli.

V životě se nám dějí a odehrávají věci, které si sami přivodíme ať už vědomě či nevědomě. Tak jak smýšlíme, tak se nám i děje. Znamená to, že vše co vyšleme v myšlenkách do vesmíru, to se nám také navrací. Jestliže pochopíme tento zákon, můžeme spoustu věcí změnit a také předejít různým nepříjemným záležitostem, zbytečným problémům a komplikacím.

 

Numerologie

Numerologie je nauka o číslech, kterou využívaly již všechny dávné starověké kultury, řecké, babylónské, hebrejské, čínské, a jiné. První záznamy o této nauce najdeme u starých Egypťanů, Májů a Peršanů.

Podle Pythagora, řeckého filozofa, matematika a astrologa narozeného kolem roku 580 lp. Kr. může být cokoliv vyjádřeno číselnou hodnotou. Jeho největší přínos spočívá v tom, že používal čísla, jejich zkoumání a výklad na úrovni materiální, ale i duchovní a vesmírné.