Zvýhodněné volání

 

ZVÝHODNĚNÉ VOLÁNÍ za běžný tarif (pevná linka) 

 

 

Nyní máte skvělou příležitost zavolat na pevnou linku v rámci speciálního balíčku zvýhodněného volání.

 

Zakoupením tohoto balíčku můžete udělat radost někomu blízkému a věnovat ho jako originální dárek, který jistě potěší.

Jedná se o zvýhodněné, levnější volání, kdy si můžete předplatit svůj hovor a sami si určit délku a cenu hovoru, kdy tak máte hovor a své peníze plně pod kontrolou.

 

Na co se můžete těšit? 

Spousta odpovědí, které znají pouze hvězdy anebo jsou vtištěné do karet. A právě prostřednictvím kartářky Ilona Grimové – REGINY  můžete toto tajemství odhalit.

 

Jak si objednat tuto službu. 

 

Krok č. 1.

Sepište si své otázky, dotazy a přání na papír a zamyslete se, kolik Vám tyto dotazy zaberou času, abyste měli zhruba představu, jak dlouhou konzultaci potřebujete.

 

Krok č. 2.

Vyplňte přiložený formulář, kde si zároveň zvolte délku hovoru, který Vám vyhovuje, a následně jej odešlete.

 

Krok č. 3.

Proveďte platbu převodem na účet a zaplaťte:

  • číslo účtu: 2900634833
  • kód banky: 2010
  • variabilní symbol: Vaše narození ve formátu: DD – MM – RR (např. 17. 8. 1954 jako 17081954)
  • částka k zaplacení:

 

 

Název balíčku Délka volání Částka
Tajemství  1 20 minut    za       600,- 
Tajemství  2 45 minut   za   1. 100,- 
Tajemství  3 65 minut   za   1. 700,- 
Balíčky můžete libovolně kombinovat, např. balíček 1 + 3 = 85 minut za 2.300,- Kč.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Služby
Vaše zpráva*
  

 

Dodání a doručení.

Po připsání příslušné částky na účet dostanete na Váš e-mail poukaz, ve kterém najdete číslo speciální číslo, na které můžete volat za běžný tarif. Na poukazu bude uvedeno číslo kupónu, které si pečlivě uchovejte. Toto číslo později nahlásíte poradkyni na začátku volání, která kód ověří a Vaše věštba může začít. Za dobu čekání, přepojování a ověřování kódu nic neplatíte, Váš hovor se začne odpočítávat při položení Vaší otázky, či vyzvání naší poradkyně. Platnost předplaceného balíčku je uvedena na poukazu a je 3 měsíce od zakoupení.

 

Upozornění.

Hovor, popřípadě konkrétní kartářku si můžete rezervovat předem na e-mailu: vestirna@tajemstviastrologie.czNa uvedené číslo této speciální linky, na kterou budete volat na základě svého předplaceného balíčku nelze volat mimo tuto akci, tj. bez předplaceného volání. Tato linka není určena pro běžné dotazy a je zřízena pouze za účelem této akce.  Nabídka je časově omezená.

 


 

Podrobnosti o této nabídce.

Předplaťte si levnější volání do našeho věšteckého týmu složeného ze zkušených a prověřených kartářek, astroložek, numeroložek a jiných odvětví. Věštění pomocí telefonu na dálku je nejrychlejší metoda, jak můžete ze svého pohodlí domova zjistit okamžitou odpověď. Nemusíte se nikam dopředu objednávat, nikam jezdit, trmácet se na cestách a ztrácet tak svůj drahocenný čas, kterého jistě nemáte nazbyt. V naší věštírně Tajemství astrologie se během krátké doby dozvíte, to co za celé hodiny sezení u kartářek.

 

Jsme tu pro Vás 24 hodin denně. Naše zkušené, kvalifikované a prověřené kartářky jsou ochotné Vám poskytnout pomoc, rady a poradenství téměř ve všech odvětvích esoteriky a psychologie. Speciální obory a odvětví, kterým se každá naše poradkyně věnuje, se dočtete pod jejím profilem.

 

On line výklad přes telefon je velice komfortní, pohodlný a rychlý. A co je jistě důležité a zajímavé: ve finále nezaplatíme o nic víc, jak při běžných konzultacích, kde musíte celé hodiny sedět. U nás se dozvíte v krátkém čase skutečnou podstatu svého problému a naše kartářky Vás ochotně vyslechnou, poradí a budou se snažit pomoci ze všech svých sil s využitím svých zkušeností, dovedností a dlouholetých praxí.

 

Neváhejte, volejte a ptejte se, jsme tu pro Vás on line ve dne, v noci, celých 24 hodin.

 

Těšíme se na Vás, jsme tu pro Vás, tým kartářek a poradkyň věštírny Tajemství astrologie.