Kartářka na Vaší AKCI

VÝKLAD KARET NA VAŠEM VEČÍRKU – MOBILNÍ KARTÁŘKA

(akce, večírky, plesy, společenské události, narozeniny, oslavy,…)

 

Speciální nabídka věštění – nabízíme výklad karet firmám

Obohaťte svůj program něčím netradičním ve stylu esoteriky a tajemna.

 

  • Pořádáte nějakou akci, večírek, soukromou párty či jinou událost?
  • Chystáte firemní večírek pro své zaměstnance či i svého obchodního partnera?
  • Slavíte narozeniny, pořádáte ples nebo jinou společenskou akci?
  • Chcete někoho překvapit originálním dárkem?
  • Hledáte vhodný program, chcete zpestřit nějakou sešlost?

 

Naše věštírna nabízí naživo výklady karet, astrologické, numerologické a jiné služby. Po předchozí domluvě je možné provádět výklady u Vás doma či na společenských akcích, událostech, setkání s přáteli, na třídních srazech, na večírcích či jiných party.

Zažijte mystický večer plný tajemna, nechte se vtáhnout do kouzelné, magické atmosféry, kde se dozvíte o své budoucnosti a můžete skvěle pobavit Vaše přátele, hosty, kolegy či zaměstnance. Nahlédněte do svého života, nakoukněte pod pokličku tajemství. Karty a jiné druhy výkladů Vám mohou pomoci otevřít oči, uvidět věci a skutečnosti, které jste dosud neviděli, tušili či jen neuměli pojmenovat. Dozvíte se o své minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nebojte se, tato forma zábavy je vyhledávána pro svoji originalitu a skvělý výsledný efekt. Uvidíte sami, že Vy i Vaši hosté budou příjemně a mile překvapeni a odnesou si nevšední a netradiční zážitek plný vzrušení, poznání, tajemna a mystiky.

 

Naše kartářky a poradkyně nabízí širokou škálu esoterických služeb. Ptát se můžete na cokoliv, co Vás zajímá, či si jen vyslechnout, jací jste, co Váš čeká a jaké máte v následném čase možnosti, příležitosti a vyhlídky, či je vhodná doba měnit práci, zda potkáte svého partnera či partnerku, anebo čemu se máte naopak vyhnout a vyvarovat, pro co není vhodný čas. Poskytneme Vám informace z oblasti zdraví, poradíme při výchově dětí, dozvíte se jakou cestou je dobré se vydat, jaký je Váš životní úkol, jaké je Vaše karmické provinění nebo čím jste byli v minulém životě.

 

Vaše akce či oslava může probíhat formou workshopu, kde mohou být zapojeni oslavenců, hostů, účastníci večírků i plesů. Věštby a praktické ukázky věštění jsou velmi zajímavou a oblíbenou formou zábavy, díky které můžete zpestřit a obohatit Vaši akci a rozjet patřičnou zábavu.

 

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, či mate jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: vestirna@tajemstviastrologie.cz, abychom se mohli domluvit na Vašich požadavcích. Uveďte prosím místo, datum a čas Vaší akce či události, včetně kontaktu na Vás. My se Vám ozveme v co nejbližší možné době.