Kurz Astrologie

KURZ ASTROLOGIE pro každého, kurz karmické a psychologické astrologie

kurz pro začátečníky a mírně pokročilé

 

Dozvíte a naučíte se nezbytné základy astrologické, které si ověříte sami na sobě a na svých blízkých.

Počet míst je kapacitně omezen, proto se hlaste co nejdříve i vzhledem ke krátkému časovému období, které zde zbývá.

 
 

 

Rok 2020

 

 

79761046_10213492617423667_2299604616460894208_n

 

 


 

 

Kurzy pořádané do konce roku 2019:

 

LISTOPAD

 

7.11.     Astrologická Luna
10.11.   Astrologická psychologie s vlivem grafologie

23.11.    Astrologický Merkur a jeho vliv na nás
25.11.    Tarot a numerologie a její dopad na astrologii – Sabiánská symbolika

fgddgdgdgdg

PROSINEC
1.12. Astrologický Merkur

 

LEDEN
1.12. Astrologická Venuše

 

 


 

 

Čas: 

9 – 16 h

 

Kde:

BLANSKO, Svitavská 500/7 – Zámeček, naproti Bille. Budova se nachází 400 m od vlakového a autobusového nádraží (cca 17-10 minut chůze)

 

Cena:

1.500,- Kč. Za závaznou přihlášku se považuje uhrazení zálohy předem ve výši 500,- Kč

na účet: 323223233

banka 2010.

Jako variabilní symbol uveďte: Vaše datum narození ve formátu: DD:MM:RR

 

Každý účastník obdrží skripta s potřebnými informacemi a se základy astrologie. Po celou dobu je pitný režim (studené i teplé nápoje) zdarma spolu s malým občerstvením.

 

Lektorka:
kurz povede ILONA Grimová – REGINA (znáte z TV Relax, TV Rebel a TV Kinosvět – pořad Vědmy radí a TV 8) – poradkyně osobního rozvoje, karmická astroložka, numeroložka, zabývající se také výkladem karet, automatickou kresbou a diagnostikou.

 


Pro koho je kurz určen:
Kurzy, které pořádám, jsou sestaveny a uchopeny tak, aby každý snadno pochopil astrologické základy, a byl si schopen sestavit svůj horoskop a hlavně v něm číst složité prvky, symboly a obrazce a aby každý byl schopen převést toto do srozumitelných slov a jasné řeči. V kurzu se seznámíte se základy jednotlivých znamení, planet, komických prvků, domů a aspektů. Naučíte se co, jak, proč funguje a jak se vše vzájemně ovlivňuje a má význam a dopad na naše životy. Kurz je zaměřen především na praktické procvičování, díky kterému se nejvíc naučíte a snadněji vše pochopíte. Moje bohaté zkušenosti a letitá praxe v tomto všem bude pomocníkem a rádcem pro Vás. Kurz je zaměřen na individuální přístup, kdy se každému z Vás věnuji jednotlivě, jak je potřeba, aby vše stačili vstřebat a pochopit. Po ukončení tohoto kurzu budete znát základy astrologie jako skvělého klíče k poznání veškerých souvislostí. Na konci kurzu každý absolvent zakončí malým testem znalostí, abyste si sami ověřili své znalosti a schopnosti.

 

 

Zaměření kurzu:
Tento kurz je koncipován na dvě části a to na teoretickou výuku, kdy část druhou tvoří praktické procvičování na datech narození Vás a a Vašich blízkých, na kterých se člověk nejvíce naučí a pochopí, neboť sami sebe povětšinou známe nejlépe. Výuka je doplněna také ukázkami a konkrétními případy slavných osobností a konkrétních důležitých okolností, vlivů a událostí.

 

 

Každý z nás se ocitá během svého života v různých situacích a to příjemných i těch problémových až krizových. A právě astrologie je skvělý nástroj u uchopení a pochopení toho, proč a jak se co děje. Díky astrologii, hvězdám, planetám, planetkám a komickým prvkům dokážeme najít podstatu každé situace a jádro každého problému. Den a datum našeho narození skýtá veškeré informace, které jsou uloženy v naší knize osudu. Jsou tam vidět naše slabé, silné stránky, talenty, problémy, těžkosti, děti, intelekt, vztah k majetku, práce, podnikání, zdraví, esoterické či technické předpoklady, partnerství a povolání.

 

 

Nativní horoskop, okamžik našeho zrození astrologie zachycuje jako momentální snímek (fotografii) v podobě horoskopu (zodiaku, zvířetníku, mandaly), kdy právě v tento moment je zachycen okamžik a bod našeho zrodu jako hvězdná mapa. Je to jakýsi jízdní řád našeho života, který nás provází a ukazuje naše cesty, trasy, spoje a celkové možnosti.

 


Náplň a obsah základního kurzu:
• práce s nativním (celoživotním, základním horoskopem) – pochopení základních významů a interpretace horoskopu
• symbolika jednotlivých astrologických prvků: zodiakální dělení, jednotlivé znamení, konfigurace, celková struktura, živly, polarita, dynamika, domy, významy jednotlivých planet a kosmických prvků, aspekty, konstelace a cyklické vlivy, lunární vlivy

 

Co si vzít s sebou:
pomůcky pro psaní, tj. psací potřeby, sešit, blok, zápisník či papíry. Pro přípravu praktické části si nachystejte data sebe, či známých, které budete chtít probírat a podívat se na ně trochu „blíže“, které chcete „rozebrat“.

 

Stravování:
je možné v blízkých restauracích, formou dovozu či koupě naproti stojící Bille

 

Jak se přihlásit na kurz:
na kurz je třeba se hlásit předem z důvodu omezeného počtu míst (kontakty níže) 

 

Těším se na Vás na všechny, kteří máte zájem o tuto královskou, velmi hlubokou, zajímavou a vypovídající vědu. A nezapomeňte, každý král, každý vladař měl vždy svého poradce, svého dvorního astrologa!

 

 

Přihlásit se můžete pomocí níže přiloženého kontaktního formuláře, přes e-mail:

ILONA Grimová – REGINA

ilona.grimova@seznam.cz
nebo SMS na číslo 720 949 181

skype: ilonne 2
www.tajemstviastrologie.cz

nebo

www.pestryzivot.cz