Co lze výkladem zjistit

 

Výklad karet, stejně jako astrologické a numerologické náhledy umožní odhalit opravdu vše, na co si jen lze pomyslet.

Zejména v dnešní, chaotické a uspěchané době je vhodné se na okamžik pozastavit a zeptejte se na vše co Vás zajímá a udělejte si představu o své budoucnosti.

 

Témata, na které se můžete ptát, jsou např. oblasti:

 

Práce, zaměstnání, kariéra, peníze, majetek a finance

V dnešní době rostoucí nezaměstnanosti se stále více lidí ocitá v souvislosti s prací v nesnázích, kdy práci nemají nebo ji naopak mají a jsou v ní nespokojení. Zeptejte se našich věštkyň na to, co Vás čeká, zda je vhodná doba změnit práci, či máte raději počkat. Zeptejte se, kdy si najdete novou práci a zda je vhodný čas pro začátek podnikání, či k podpisům důležitých smluv. Naše poradkyně Vám odpoví a poradí, pokud si chcete půjčit peníze, jak se budou vyvíjet Vaše finanční a materiální statky, zda a kdy je vhodné investovat peníze do nějakého projektu či zařízení nebo vybavení. Naše poradkyně Vám poradí, jak dlouho bude trvat Vaše špatná finanční situace a co můžete udělat pro její zlepšení.

 

Zdraví

Každá nemoc má svoji příčinu v psychice a mnohdy jsou zdravotní obtíže na fyzické úrovni těla zcela zbytečné. Zavolejte našim poradkyním a zeptejte se, kde je příčina Vašich zdravotních potíží, co můžete udělat pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu Vašeho a Vašich blízkých. Nebojte se jít vstříc svému štěstí, žijte naplno a užívejte si života a jeho krás. Naše poradkyně nejsou lékaři, proto jim nepřísluší diagnostikovat, ale  mohou se z hlediska esosteriky, magie, čar, kouzel, astrologie a karet podívat na Vaše tělo, kde máte energeticky oslabená místa, která mohou být příčinou právě zdravotních potíží a komplikací.

 

Láska, partnerství a přátelství

Je Vaše parnerství či manželství v troskách, nevíte kudy kam? Máte potíže se svými přítelkyněmi, se svými příteli, kamarády, sousedy, kolegy, dětmi, rodiči či s tchýní? Nezoufejte, zavolejte a poraďte se s našimi poradkyněmi, vyslechněte si jejich nezávislý náhled na věc a vyslechněte jejich zkušené rady. Nemáte partnera a čekáte, kdy se objeví? Už jste to vzdali, přestali jste doufat? I na Vás se může usmát štěstí, i to sluníčko zpoza mraků jednou vyjde. Naše věštkyně a poradkyně Vám mohou prozradit, kdy to bude a jak se k těmto příjemným a pozitivním životním oblastem a etapám můžete rychleji a snadněji přiblížit i Vy. Na každého čeká štěstí, jen je třeba se nebát jít mu hrdě vpřed a nejen čekat, že za Vámi samo přijde, to byste se také nemuseli nikdy dočkat. Naše poradkyně Vám pomohou poradit, jak se přiblížit ke svým cílům, snům a vizím.

 

Děti, rodiče, sourozenci, rodinné vazby

Výklady našich poradkyň hrají nemalou úlohu v oblasti vztahů blízkých vazeb, tedy těch nejbližších i rodinných. Zavolejte a zeptejte našich poradkyň na své děti, na výchovné problémy s nimi, jak zvládnout pubertu, jejich zhoršený prospěch či výchovné problémy. Dozvíte se, jaké mají Vaše ratolesti vlohy, talenty, na jaký druh sportu se hodí, zda jsou pro něj vhodné kolektivní sporty či spíše individuální. Zavolejte a zeptejte se jak můžete své dítě motivovat, před čím ho máte naopak chránit, co je pro něj dobré, co naopak nevhodné, k čemu bude inklinovat, co ho bude bavit, co naopak nebude mít rádo.

 

Ilona REGINA Grimová

má silnou intuici, mnoho cenných a nezbytných zkušeností a technik,

které umí používat dokonale, odhalí každý problém a ostatní potíže.

Poskytne Vám konzultace, pochopení, rady a návody, jak můžete mnoho věcí, situací a lidí změnit k lepšímu.