Otázky a odpovědi

 

Proč bychom měli právě Vám věřit?

 

 REGINA ILONA:

 

Protože mám téměř 30-ti letou praxi ve zdravotnictví, specializuji se na zdraví a psychoastrologii. Také pro tyto slova našich klientů:

 

„ Dobrý den, velice děkuji za váš výklad, úplně jste to trefila. Jsem přesně taková, jak píšete. Hledala jsem směr, nic necítila, nevěděla kudy se vydat a váš výklad mě navedl na tu správnou cestu vím teď na co se mám zaměřit a kudy jít. Děkuji za váš čas a za vás, za to jaká jste skvělá, empatická, je vidět, že to máte vrozené a je fajn, že pomáháte druhým“ (Jaja)

 

„Děkuji Vám za Váš výklad a čas, který jste mi nezištně obětovala a který byl opravdu na 99%. Díky Vám jsem se zaměřila na svůj zdravotní stav a navštívila jsem lékaře a vše se ukázalo pravdivě, tak jak jste mi řekla. Neznám Vás a o to víc obdivuji Vaše schopnosti. Prosila jsem Vás ještě jednou o pomoc nebo radu a i tu jste mi nezištně odpověděla. Přeji Vám hodně zdraví a ještě jednou!“ (Miluše)

 

 „Moc si vážím toho, co děláte a jsem nesmírně překvapena vaším profesionálním přístupem, kdy vše, co „vidíte“ dokážete vysvětlit skvěle s velkou pečlivostí a klidným přístupem laikovi jako jsem já tak bravurně, že jsem mnohé věci pochopila a můžu teď na sobě pracovat, jelikož znám podrobně všechny své možnosti. Jsem vděčná, že jsem potkala právě Vás a zcela jistě vás doporučím dál“ (Markéta)

 

 

Kdo jste? 

 

Jsme tým zkušených a prověřených  kartářek, věštkyň a poradkyň, které se snaží o to Vám co nejlépe poradit na Vaší cestě životem. Všechny rady a náhledy, vycházejí ze skvělé intuice našich poradkyň a to z hlediska výkladu karet, astrologie, numerologie, automatické kresby a mnohého dalšího. Vše najdete v sekci v dalších službách, které nabízíme.

 

Nejde nám o to, abychom Vás na telefonu drželi dlouho, jde nám o to aby jste byli spokojení a šťastní!