Kurz TAROTU – Velká arkána

 KURZ PRAKTICKÉHO TAROTU – Velká arkána

  • Zajímáte se o svoji budoucnost?
  • Láká Vás poznat tajemství osudu?
  • Naučte se vykládat tarotové karty, díky kterým dostanete odpovědi na všechny své otázky!

 

 Termín a místo konání:

 

 ♣  PRAHA, Florenc, Karlín, Křižíkova 6, 2.  patro – stará budova AN Florenc). Kurz se koná ve 2. poschodí (stará   budova autobusového nádraží Florenc), na kterých je napsáno VCHOD. Dveře jsou zamčené pro veřejnost, je nutné prozvonit na mobil 607 907 166

 

  ♣  BLANSKO, Svitavská 500/7- Zámeček, pěšky 10 min od vlakového a autobusového nádraží 

 

Termíny konání: 

 

 

Aktuálně:


              27.1.2024 – Blansko

 

              24 10 va


 

 
 

Doba trvání, rozsah výuky:

9 – 16 hodin s přestávkou na oběd

 

Lektorka:

kurz povede Ilona REGINA, astroložka, numeroložka, zabývající se také výkladem karet, automatickou kresbou a diagnostikou.

 

Cena:

1.600,- Kč 

Každý účastník obdrží ZDARMA balíček tarotových karet, se kterým tak hned můžete začít procvičovat. Dále dostanete skripta s potřebnými informacemi.  V ceně je malé občerstvení, káva, čaj, voda a jiné tekutiny zdarma.

 

Obsah a náplň kurzu:

seznámení se s tarotovou sadou a přiblížení souvislostí s numerologií a astrologií, rozpoznání základních pojmů, praktické výklady, osvojení si různých druhů výkladů a praktické procvičování od těch nejjednodušších až po složitější tarotové rozbory.

 

Stravování:

po celou dobu jsou nápoje a drobné občerstvení k dispozici ZDARMA. Na oběd je možno zajít do vedle stojícího Alberta (bývalý Interspar), kde je možno za velmi příznivou cenu získat jídlo od studených salátů, polévek, teplých jídel až po sladkosti a různé druhy nápojů.

 

Tarot je zrcadlem naší duše…

 

 

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Služby
Vaše zpráva*
.