Osobní konzultace – Praha, Blansko

OSOBNÍ KONULTACE 

 

Probíhají v těchto městech a je třeba se předem domluvit:

-    PRAHA (každou sudou středu)

-   BLANSKO (kdykoliv po předchozím objednání)

 

BLANSKO – Svitavská 23 (budova bývalého ČSAD) naproti restauraci Golem, cca 50 od autobusového nádraží. Naproti přes silnici je restaurace Golem. Vchod je naproti prodejně Pracovních oděvů, hned u chodníku. Dole jsou hlavní dveře z ulice, ty bývají otevřeny a poté jsou druhé dveře, které jsou pro veřejnost uzavřeny. Na nich je zvonek s nápisem EZO centrum. Jak budete dole, zazvoňte zvonkem nebo prozvoňte prosím na mobil 720 949 181, přijdu Vám otevřít. Parkování je možné zddarma v ulici.

 kancl

PRAHA- (Florenc), Karlín, Křižíkova 6, 2.  patro – stará budova AN Florenc).  Kurz se koná ve 2. poschodí (stará budova autobusového nádraží Florenc), na kterých je napsáno VCHOD. Dveře jsou zamčené pro veřejnost, je nutné prozvonit na mobil 720 949 181.

florenc

 

 Cesta z Brna: :

Pokud pojedete vlakem (jezdí každé 0,5 hodiny ve všední den), vystupte na první zastávce v Blansku (Blansko má dvě, první je Blansko, druhá Blansko město). Když vyjdete ven, hned vedle je autobusové nádraží, podél kterého po hlavní silnice pojděte. Když přejdete na protější stranu (pravou, naproti nádraží), je hned první budova od chodníku, který se rozdvojuje. Nalevo, podél silnice je naproti restaurace a penzion Golem, z druhé strany linkusák s pracovními oděvy. Dole je vchod, jsou tam dvoje dveře, jedny venkovní, ty bývají většinou otevřeny a pak ještě jedny, ty jsou pro veřejnou uzavřené. U těchto dveří je zvonek s označením EZO centrum: ALLPEG GROUP s.r.o. Jak budete dole, zazvoňte na zvonek nebo prozvoňte na mobil 920 949 181, seběhnu Vám otevřít. Cesta od nádraží je kousíček, cca 5 minut pěšky.

 

Jízdné stojí přes jízdenku IDOS 34 Kč jedna cesta, tedy tam a zpět je to 68 Kč,. Pokud máte koupenou nějakou jinou jízdenku či šalinkartu po Brně, nahlaste to, odečtou V8m zónu, bud to o něco malinko levnější. Osobním vlakem trvá cesta 30minut, rychlíkem 20 minut.

 

Pokud byste jel autem, od Brna pojedete po hlavní doleva, kolem nádraží vlakového, autobusového a hned první odbočka vpravo za nádražím je ona budova, kde je parkování zdarma na ulici podél silnice.

 

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat nebo pomocí kontaktního forrmuláře (níže), který fufnuje jako e-mail.

 

Ilona Regina Grimová

ww.tajemstviastrologie.cz

info@tajemstviastrologie.cz

www.pestryzivot.cz

mob.: 720 949 181

skype: ilonne 2