Tajemství astrologie

 ASTROLOGICKÁ ŠKOLA TAJEMSTVÍ ASTROLOGIE

 

BLANSKO

♠ Svitavská 500/7_ budova Zámečku naproti Bille a Benzině na hlavní trase Brno – Svitav

zamecekkh


 
PRAHA
♠ Křižíkova 6, Florenc, stará autobusová hala, označena jako hala 2, průchozí na Křižíkovu k  Hudebnímu divadlu Karlín (vedle schodů ke kavárně Regioget) 
bgd
1 (2)
8

♠ Hálkova 8, u stanice metra I. P. Pavlova

2DaMT9

 


 

3.10.20

 

 

Tato škola astrologie je koncipována tak, aby byla pochopitelná a uchopitelná pro každého a zaměřuje se na každého individuálně, jako skvělý nástroj pro použití v běžném životě.

 

Naše životy, lidi, přírodu, situace, možnosti, výzvy i překážky můžeme vnímat jako určité výzvy a jen na každém z nás je, jak s těmito možnostmi naložíme. A právě astrologie skýtá nekonečné možnosti, a hlavně pomocí školy tajemství astrologie se budete na vše dívat z jiné perspektivy, kdy uvidíte souvislosti, naučíte se číst mezi řádky a duchovně i mentálně porostete.

 

Astrologie je věda královská, je to sestřička astronomie a ta je zde od nepaměti. Hvězdy i planety na obloze i ve vesmíru byly, jsou a ještě dlouho budou a mají na nás, na naše životy, zdraví, lásky i kariéru mnohem větší vliv a dopad, než se na první pohled zdá.

 

 

Jak probíhá výuka.

Výuka spočívá v propojení a využívání levé i pravé hemisféry, kdy je prokázáno, že takto podané informace se ukládají do hloubkové paměti. Škola Tajemství astrologie klade důraz na kvalitu, na kvalitní informace, poznatky, ale hlavně na praktická cvičení, kdy si každý prověří a vyzkouší vše na vlastní „kůži“ a to pod odborným dohledem a vedením známé karmické astroložky, astrokoučky, lektorky, numeroložky a kartářky Ilony Grimové – Reginy, kterou znáte z TV pořadu Vědmy radí (TV Relax, TV Kinosvět, TV Rebel) a EZO TV.  Znalostí získané v této škole Vám dají velmi pevné a kvalitní základy, díky kterým budete schopni „přečíst“ horoskop a převést do srozumitelných slov.

 

 

Obsah a téma seminářů.

Škola Tajemství astrologie je rozdělena na 2 – leté studium (2 ročníky) a to po 10 seminářích, které probíhají každý měsíc o víkendu (sobota či neděle). Výuka probíhá s využitím moderních technologií, osobním, empatickým přístupem lektorky Ilony Grimové-Reginy, která pracovala 30 roků ve zdravotnictví a má mnoho zkušeností a osobní praxe jak s klienty, tak s pacienty a zaměřuje se na etiku a hlavně kvalitu.

 

Celkem se jedná o 20 celodenních seminářů v délce a trvání 7 hodin, a to od 9:00 – 16:00 h s ½ hodinovou přestávkou na oběd. Z každého semináře je pořízena nahrávka ve formátu MP3, která bude každému studentovi k dispozici. Tato nahrávka je skvělým nástrojem a pomocníkem pro zopakování si učiva, jednotlivých lekcí a příkladů, kdy e můžete kdykoliv vrátit do daného momentu či tématu a opakovaně si to přehrávat.

 

 

Koncept školy Tajemství astrologie.

Ve škole Tajemství astrologie se pracuje s kvalitním a velmi přesným astrologickým programem, který bude každému ZDARMA nainstalován do jeho počítače, abyste jej měli kdykoliv k dispozici. Skutečný astrolog se bez počítače neobejde, neboť v našem horoskopu (kolečku, zodiaku, radixu, mandale) je vepsáno naprosto vše a je to otisk našeho zrození, naše hvězdná mapa života.

 

První tři lekce jsou zaměřeny jako základy astrologie pro každého. Jedná se o všeobecné pojmy, kdy se každý naučí velmi snadno a srozumitelně, jak „číst“ horoskop, jak se v něm orientovat se zaměřením na intuitivní a psychologickou astrologii ve spojení s čísly, tedy s numerologií, neboť každé číslo přináleží konkrétní planetě a je zde velké propojení. důležité pro pochopení a nalezení skutečné podstaty. Postupně se seznámíte s jednotlivými tématy, postupy a kroky, abyste byli schopni porozumět řeči planet a hvězd, ale objasníte si i karmické souvislosti. Dále se seznámíte s jednotlivými planetárními vlivy, tranzity a solární revoluce, tedy tématem daného, aktuálního či žádaného roku a výhled do budoucna Tedy poznáte, co Vás čeká a nemine, jaké možnosti Vám osud přichystal a na co se máte připravit.

 

V dalších 17 lekcích projdete jednotlivými planetami a odbornými, konkrétními tématy, a to do hloubky. Naše škola Tajemství astrologie klade důraz na praxi, takže v každém semináři najdete příklady týkající se daného tématu. Procvičovat se bude na ukázkách slavných a významných osobností, kdy jejich životy jsou „známé“, stejně jako samozřejmostí je výklady, horoskopy a data každého jednotlivce, rodinných příslušníků a kamarádů, protože zde to známe nejlépe, takže můžete porovnávat s konkrétními lidmi. Naším cílem je, abyste byli schopní zvládnout vše nejen teoreticky, ale hlavně prakticky, neboť o tom všem to je.

 

Čas, výuka a cena.

  • semináře (výuka a praktická část) probíhá 1x měsíčně
  • výuka je o víkendu, buď v sobotu nebo v neděli (podle rozpisu)
  • po domluvě a dohodě je možno se domluvit i na všední den, pokud Vám víkendy nevyhovují
  • cena za jednodenní seminář je 1.500,- Kč (7 hodin, 9 – 16 h) nebo 57 €
  • za závažnou přihlášku se považuje zaplacení zálohy předem na účet nebo v hotovosti
  • je možno využít i zvýhodněnou cenu, a to při zaplacení celého ročníku předem
  • na každém semináři dostanete skripta s potřebnými informacemi a výukovými materiály, včetně příkladů k procvičování

 

 

Lektorka:

Ilona Grimová – REGINA (astroložka, grafoložka, numeroložka, kartářka a lektorka)

www.tajemstviastrologie.cz

info@tajemstviastrologie.cz

Mob.: 720 949 181

Skype: ilonne2