Kurz numerologie II

KURZ NUMEROLOGIE A JEJÍ VÝZNAM V TAROTU II.

 

(k tomuto kurzu není potřebné absolvování kurzu I, kurz je koncipován pro všechny, jak pro naprosté začátečníky, tak i pokročilé…)

 

  • Chcete poznat tajemství a naučit se význam čísel ve spojení s tarotovými kartami?
  • Pak jistě není náhoda, že čtete právě tyto řádky..

 

Termín a místa konání:

 

  PRAHA (Florenc), Karlín, Křižíkova 6, 2.  patro – stará budova AN Florenc).  Kurz se koná ve 2. poschodí (stará budova autobusového nádraží Florenc), na kterých je napsáno VCHOD. Dveře jsou zamčené pro veřejnost, je nutné prozvonit na mobil 607 907 166

 

 

♥    BLANSKOSvitavská 500/7 – Zámeček, budova se nachází 400 m od vlakového a autobusového nádraží (cca 17-10 minut chůze)

 

Datum konání: 

 

  18.2.2024  -  Blansko 

 

  26.3.2024  -  Blansko 

 

  30.6.2024  -  Blansko 

 

Doba trvání, rozsah výuky:

9 – 16 hodin s přestávkou na oběd.

 

Lektorka:

kurz povede Ilona REGINA, astroložka, numeroložka, zabývající se také výkladem karet, automatickou kresbou a diagnostikou.

 

Cena:

1. 600,- Kč. Každý účastník obdrží skripta s potřebnými informacemi a se základy numerologie a tarotových významů, včetně numerologického kalendáře. V ceně je malé občerstvení, káva, čaj, voda a jiné tekutiny zdarma.

 

Pro koho je kurz určen:

tento základní kurz je určen všem, kteří chtějí porozumět sobě a druhým a také všem, kteří chtějí pochopit souvislosti a pracovat na sobě. V číslech se skrývá celá řada tajemství a souvislostí s našimi životy, cíly, naším štěstím i životními prohrami a překážkami. Numerologie ve spojení s tarotovými kartami, jsou skvělým pomocníkem ke svému sebepoznání, ke svému rozvoji a schopnosti dojít úspěšně za svými sny a touhami. Ve vesmíru je vše propojeno, vše souvisí se vším, nic se neděje náhodně a vše má svoje důvody, opodstatnění a příčiny (Jak nahoře, tak dole…).

 

Zaměření kurzu: 

kurz je soustředěn na pochopení životních cest a cyklů, kterými v životě procházíme. Naučíte se, jak poznat z data narození svůj životní úkol, pochopíte, jakou cestou jít a zjistíte, v jakém životním období se zrovna nacházíte. Nakoukneme společně pod pokličku tajemství čísel a jejich dopadu na naše životy. Naučíte se, co vše ukrývá a co se můžete dozvědět z „pouhého“ data narození, a to vše ve spojení a hledání souvislostí s čísly, obrázky, symboly, barvami a astrologií. Dále se  naučíte sestavovat si svůj osobní numerologický kalendář, vypočítat si v jaké životní fázi se nacházíte, co je dobré zrovna podpořit a čemu je lepší se naopak vyhnout a vyvarovat. Vše bude doplněno praktickými ukázkami rozborů slavných osobností, a v případě zájmu také vlastními rozbory. 

 

   

Náplň a obsah základního kurzu:

  • sekundární (druhotná čísla) ve spojení s tarotem
  • mistrovská čísla
  • číselné roviny
  • izolovaná čísla
  • životní cykly a etapy
  • osobní roční vibrace
  • trojúhelníky karmických devítiletých vlivů
  • výpočet aktuálního dne a měsíce

 

Co si vzít sebou:

pomůcky pro psaní, tj. psací potřeby, sešit, blok, zápisník či papíry. Pro přípravu praktické části si nachystejte data sebe, či známých, které budete chtít probírat a podívat se ně trochu „blíže“, které chcete „rozebrat“. 

 

Stravování:

je možné naproti v restauracinGolem, kde velmi výborně vaří.

 

Jak se přihlásit na kurz:

na kurz je třeba se hlásit předem z důvodu omezeného počtu míst. Přihlásit se můžete pomocí níže přiloženého kontaktního formuláře.

 

 

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Služby
Vaše zpráva*