Odpověď ANO – NE

 

ODPOVĚĎ NA OTÁZKU ANO  –  NE

(věštění pomocí kyvadla a karet na dálku)

 

 

V životě každého z nás nastávají mnohokrát různé situace a momenty, kdy stojíme před nutností rozhodnutí se a kdy nevíme, kterou možnost si zvolit, zda máme něco udělat, či to naopak nechat být. Tento způsob hledání odpovědí na otázky ANO – NE patří v historii věštění k nejstarším a nejpoužívanějším metodám, které se zachovaly dodnes a stále patří mezi nejrozšířenější a nejvyhledávanější techniky a způsoby věštění. Tajemství, magie, kouzla, touha znát a vědět vzbuzovaly vždy v lidech zvědavost, která je  pro nás, lidi zcela přirozená.  

 

 

Co je k výkladu potřeba.

Abychom Vám mohli co nejlépe, nejpřesněji a korektně odpovědět, uveďte prosím do e-mailu nebo kontaktního formuláře Vaše datum a čas Vašeho narození spolu s Vaší otázkou, popř. datum osoby, na kterou se ptáte spolu s jejím jménem, popř. fotem. Pokud nevíte čas, kdy jste se narodili, můžete si to zjistit v matrice. Pakliže datum toho druhého neznáte, nevadí, k věštbě postačí  jen jeho jméno.

 

 

Jak si objednat.   

Zaplatit:   

 • částku 500,- Kč
 • na číslo účtu: 2900634833
 • kód banky: 2010
 • variabilní symbol: Vaše narození ve formátu: DD –MM – RR (např. 17. 8. 1954 jako 17081954)

 

Pomocí níže uvedeného formuláře pošlete Váš dotaz, jednoduchou a konkrétně položenou otázku, na kterou je možné jednoznačně odpovědět ano či ne.

 

Odpověď na Vaši otázku dostanete na Váš e-mail po připsání příslušné částky na účet. Následně dostanete na Váš e-mail odpověď ve tvaru ano či ne, spolu s náhledem dané karty a jejím podrobným popisem ve tvaru PDF.

 

Pokud potřebujete znát více odpovědí, máte i tuto možnost. Konkrétně to znamená, např. při počtu dvou otázek zaplatit dvojnásobek: tedy 200,- Kč, při třech otázkách 300,- Kč, atd.

 

 

Jak to funguje.  

Kyvadlo stejně jako tarotové karty fungují jako prodloužená ruka našeho podvědomí, kdy se může odkrýt a rozklíčovat něco, co podvědomě tušíte, ale třeba na vědomé úrovni potlačujete. Díky těmto metodám a technikám vyplouvají na povrch myšlenky, sny, touhy, znalosti, ale i strachy.

 

V okamžik položení Vaší otázky prostřednictvím našich kartářek, jejich, stejně jako Vaše podvědomí reaguje vysíláním jemných elektrických impulzů a energií, které se přenášejí i na dálku do kyvadla v neviditelném roztřesením se ruky a uvedením kyvadla do pohybu. Stejně tak i tato energie proniká na dálku do karet, a to již při samotném jejich míchání a zesiluje se v momentě vykládání karet samotných.

 

Naše vědmy, kartářky a poradkyně se pomocí těchto technik umějí napojit na Vaši duši a hovořit s ní i na dálku. A to vše díky jejich vrozeným schopnostem, silné intuici, vnímavosti a bohatým zkušenostem.

 

Narozdíl od mnohých automatů, které tuto službu nabízejí přes internet, u nás máte jistotu, že se Vaší otázkou zabývá konkrétní věštkyně, kdy opravdu a skutečně bere do rukou karty či kyvadlo, aby se podívala na Váš problém a mohla odpovědět na Vaši otázku.

 

Vzhledem k tomu, že odpovědi jsou pouze dvě, tedy kladná nebo negativní, jde o rychlý náhled a pomoc při Vašem rozhodnutí, kdy si nevíte rady.

 

V případě, že Váš problém je složitější a vyžaduje bližší výklad a náhled situace, můžete si vybrat z dalších služeb, které nabízíme. Naši nabídku naleznete na hlavní straně v sekci NABÍDKA SLUŽEB.

 

 

Na co se můžete ptát.

Na všechny témata a oblasti, které Vás zajímají, jako např.:

 

 • LÁSKA
 • VZTAHY
 • PARTNERSTVÍ
 • PŘÁTELSTVÍ
 • KOLEGIALITA
 • DĚTI
 • PUBERTA
 • PRÁCE
 • PODNIKÁNÍ
 • FINANCE
 • MAJETEK
 • ZDRAVÍ

 

Upozornění.

Ačkoliv Vám tato služba Vám může napomoci ve Vašem rozhodování, nemůže Vás však zastoupit v konečném rozhodnutí. Veškeré další a konkrétní kroky však záleží na Vás. Je třeba si uvědomit, že si každý za své rozhodnutí a činy nese osobní zopovědnost sám. Provozovatel ani konkrétní věštkyně či kartářka nenese žádnou zodpovědnost za jednání uživatele těchto stránek. Veškeré Vaše další kroky, rozhodnutí a jednání jsou na základě pouze Vaší svobodné vůle. Naše ani jiné předpovědi, stejně jako předpovědi počasí a lékařských diagnóz nezaručují bezchybný výsledek (více v Obchodních podmínkách).

 

Naše kartářky a věštkyně jsou tu připraveny pro Vás,

aby Vám usnadily cestu Vaším životem,

kdy stačí mnohdy jen málo…

 

Objednávejte přes formulář:

 

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Služby
Vaše zpráva*