Získejte 30 minut volání

 

Získejte 30 MINUT VOLÁNÍ ZDARMA, zašlete nám svůj příběh!

 

Máme pro Vás unikátní, zajímavou a jistě lákavou nabídku!

Zašlete nám svůj příběh, který jste prožili z oblasti esoteriky, tajemna, okultismu, magie a záhad.

 

Získáte tím možnost volání zdarma do naší věštírny a to celých 30 minut zdarma, v hodnotě 1.500,- Kč.

 

Vaše příběhy i názory nás zajímají, stejně jako naše čtenáře. Možná díky tomu zjistíte, že něco, co si neumíte vysvětlit, se stalo také druhým, že něco podobného či stejného také zažili. Může se jednat o něco, co Vás trápí, sužuje, nedá Vám spát či máte dokonce noční můry. Jistě každý z Vás nejednou v životě zažil něco zajímavého, tajemného a zároveň nevysvětlitelného. Potkali jste či viděli nějaké nadpřirozené jevy, duchy, tajemné síly nebo anděly? Možná právě na Vás působí něco nebo někdo, kdo na Vás vysílá negativní a zlé energie, magie, čáry, kouzla, či Vás někdo proklel? Nebo naopak máte pocit a vnímáte, že Vás provází nějaká ochranná ruka shora, která při Vás stojí jako Váš anděl strážný a nedopustí, aby se Vám něco stalo anebo Vám někdo ublížil? Míváte jasnozřivé sny, tušení a chodí Vám nějaké vnuknutí, které se pak následně stane? Měli jste či máte nějaké vidiny, slyšíte hlasy, apod.? Setkáváte s duchy zemřelých, slyšíte divné zvuky, vidíte divné a zvláštní věci, jevy a úkazy?

 

Podělte se s námi o své zážitky, sepište si své poznatky a zašlete je k nám do věštírny. Ty nejlepší příběhy vybereme a uveřejníme na našich webových stránkách.

 

A to nejlepší na konec! 

 

Autoři těchto uveřejněných článků a příspěvků získávají volání zdarma v délce trvání 30 minut do naší věštírny, kdy po celou tuto dobu se můžete ptát na vše, co Vás zajímá. V případě, že nemáte žádné dotazy, můžete se od našich kartářek a poradkyň na telefonu dozvědět, jaká jste osobnost, jaké máte předpoklady v životě, jaká je Vaše životní cesta, jak jste na tom se zdravím z pohledu esoteriky, co Vás čeká a čemu či komu se máte naopak vyhnout a čeho se vyvarovat. Jak vynaložíte se svými 30 minutami zdarma záleží jen na Vás. Díky tomuto volání máte možnost si vyzkoušet naši věštírnu a přesvědčit se o kvalitě, pravosti a poctivosti našich služeb. Jsme tu pro Vás, se snahou Vám upřímně a od srdce pomoci, poskytnout radu či Vás nasměrovat na tu správnou cestu, která vede ke štěstí! Pokud se po ní vydáte, či sejdete, už potom závisí na Vašich krocích a dalším jednání.

 

Po uveřejní Vašeho článku na naše webové stránky dostanete od nás e-mail, ve kterém bude uvedené speciální číslo kam můžete volat, tedy za normální, běžný tarif.

 

Své články, příběhy a povídání můžete zasílat na adresu: vestirna@tajemstviastrologie.cz, anebo pomocí formuláře, který je uveden na hlavní stránce úplně dole.

 

 

Těšíme se na Vaše jistě zajímavé a poutavé příběhy.

 

Pište a zasílejte, možná čeká výhra právě na Vás!

 

 

Kolektiv a tým online věštírny Tajemství astrologie.

 


 

Důležité upozornění.

 

Zasláním Vašeho příspěvku do naší věštírny souhlasíte a dáváte svolení k jeho uveřejnění na našich webových stránkách tajemství astrologie. Z důvodu porušení autorských práv je nutné a zásadní, abyste autory či autorkami zaslaných příspěvků byli Vy sami. Jakékoliv kopírování, opisování zákon přísně trestá a stíhá. V případě, že byste porušili tyto autorská práva, a zaslali článek, který není Váš, veškeré sankce, následky a náklady ponesete Vy.

 

Zasláním Vašeho příspěvku, příběhu či článku potvrzujete, že autorem či autorkou jste pouze Vy a nikdo jiný. Zaručujete tedy, že nebude porušeno žádné právo třetí osoby ani žádný právní předpis a ujednání. V opačném případě souhlasíte a potvrzujete, že berete toto na vědomí, že přebíráte veškerou odpovědnost za škodu, která by nám vznikla z nesprávnosti tohoto prohlášení a zavazujete se, že vyrovnáte případné nároky jiných autorů k dílu. Nevyžádané příspěvky nevracíme.