Denní HOROSKOPY

Každý den pro Vás připravujeme a aktualizujeme denní předpovědi a rady.

 

Právě zde se dozvíte, co je dobré podpořit v oblasti lásky, zdraví, vztahů, práce a financí.

 

 

 

Kartářka Regina

 

 UPOZORNĚNÍ!

 

Veškeré autorská práva, všechny texty a fotografie od Ilony Grimové – REGINY a to  včetně předpovědí a horoskopů je možno dále kopírovat, avšak pouze v neupravené a nezkrácené podobě, nikoliv upravovat a vydávat za své bez souhlasu autorky. Veškerý obsah je předmětem ochrany autorského práva podle zákona. Při dalším šíření je podle tohoto autorského zákona třeba vždy uvést autora či odkazu, kdo to napsal! Proto další uživatelé ani třetí osoby nejsou oprávněny nikterak nakládat s obsahem a jejich dalším zveřejňováním a šířením.

 

Autorka:
Ilona Grimová – REGINA
poradkyně osobního rozvoje, astrokoučka, numeroložka, kartářka a specialistka na karmu, vztahy a zdraví
mob.: 720 949 181
e-mail: ilona.grimova@seznam.cz
www.tajemstviastrologie.cz

 

 

18. 7. 2017 – téma dne: partnerství, vztahy, napětí, peníze, karma…

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 7. července 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:00 a zapadá v 21:10 h. Horoskop na dnešní den ej spíše náročnější, zejména pak pro Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Dnes je sedmého sedmý, nenechte si namluvit, že je to nějaký vyjímečný den. Je to den jako každý jiný a pokud Vám někdo tvrdí, že právě a jedině dnes se něco splní a že právě dnes je den ideální na cokoliv, není tomu tak. Pokud chcete něco udělat, je pro to vhodný každý den, jen začít a nečekat, až ..Až bude sedmého, až po novém roce, až odrostou děti. Pokud si do svého života dáváte slůvko „až“, tak věřte tomu, že to nebude nikdy. Mnoho párů čeká na tato data, aby ho zpečetili sňatkem, v domnění, že se jedná o magický den. Ba naopak, vůbec to není vhodné pro uzavírání manželství. Nevěřte všemu, co se píše a co kdo hlásá, zachovejte si svůj zdravý, selský rozum, věci jsou takové, jakým jim dáme směr, cíl a smysl, nikoliv takové, jak tvrdí druzí.

 

A dnešní hvězdná obloha? V neděli 9.7.2017 bude úplněk, opět se vyrojí esoterikové, kteří budou tvrdit, jak je to vyjímečný den i zde platí to, co je psáno výše. Lidé, kteří jsou labilnější a citlivější hůře spí, jsou podrážděnější jak jindy, mají více snů, ale úplněk se děje každý měsíc, kromě toho mezi tím je novoluní, tedy každých 14 dní je „něco“ a my můžeme klidně žít dál a není potřeba se nechat rozhazovat a vzrušovat nějakými hlásky druhých. Luna dnes stojí ve Střelci, šetřete a zbytečně nenamáhejte své nohy zbytečným stáním či dlouhou chůzí. Pokud si půjdete kupovat boty, pak běžte až odpoledne. Hlídejte si to, co jíte, zejména pak Raci a Váhy. Venuše, planeta lásky se nám přesunula 5.7. do znamení Blíženců, což napomůže seznamování se a vydrží zde až do konce července. Merkur, planeta komunikace je od 6.7. ve Lvu, kde posečká až do 26.7. a podpoří naši schopnost se prodat, ukázat druhým, co v nás je a zesílí tvořivost a suverenitu. Vibrace dnešního dne je sedmičková a to několikanásobně, což  by vypovídalo o varování na cestách, kdy jde lepší ubrat nohu z plynu, zpomalit a zpozornit ve smyslu: „dvakrát měř a jednou řež“.

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 4. července 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 4:57 a zapadá v 21:11 h. horoskop na dnešní dne je vcelku harmonický, bez nějakých větších komplikací, až na Váhy, Berany, Raky a Kozorohy, tato znamení by mohla něco řešit, co nemusí být až tak příjemné. Zato Blíženci, Štíři a Rybky, ti budou mát svůj šťastný a velmi příjemný den, kdy mají skvělé dispozice k velkým úspěchům. Býci fajn, ti se soustředí na své peníze, jako ostatně vždy, to je jediné téma, které je pro ně stěžejní v životě., ale dnes pozor v oblasti finančním, naopak byste mohli utrpět ztráty a mít nečekané výdaje, holt i Vy musíte někdy platit, nejen brát od druhých. Raci dnes beze změn, pohlídejte si své emoce, neřešte, co Vám, kdo řekl, hoďte to za hlavu a soustřeďte se na to, co jíte a pijete, pozor na žaludek a trávení! Lvi, těm to dnes bude mluvit více jak jindy s potřebou nechat se slyšet, a to za každou cenu, berte je s velkou rezervou, a to co řeknou podělte pěti, tam někde bude skutečná pravda. Panny, těm dnes hvězdy přejí, dobře jim to bude myslet a mohli by dnes být velmi kreativní a konstruktivní. Střelci, zde je dlouhodobé varování, nic nepřehánějte, zklidněte se a spíše odpočívejte, dříve či později si o to Vaše tělo a zdraví řekne. Vodnáři, zde je pohoda, klídeček, tabáček, užíváte si života plnými doušky a dnes budete ve svém živlu, užijete si mnoho krásného a milého.

 

Luna běží se blíží po boku Štíra, věnujte dnes a zítra péči a pozornost oblasti pohlavních, rozmnožovacích a vylučovacích orgánů, hlavně tlustému střevu. Hodně pijte čistou, nebalenou kohoutkovou vodu, čistěte a proplachujte ledviny a játra, detoxikujte a myslete pozitivně. Na zahradě a balkónech je ideální čas pro zalévání květin, kytek, keřů a stromů.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 28. června 2017

 

Dnešní den: téma: pracovitost, pečlivost, trpělivost, schopnost skvělého soustředění: ideální pro plánování, obchody a péči o zdraví a celkově životní styl.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na neděli: 18. červen 2017

 

Dnes si dávejte pozor na zbrklost, neuvážlivé slova, gesta a činy.

Motorkáři a všichni za volantem, zpomalte, zbrzděte, uberte nohu z plynu!

Než něco řeknete druhým, raději se zhluboka nadechněte a napočítejte do pěti, zda skutečně je nutno ony věty vyslovit!

Pozor na oblast žadludku a trávení!

 
  Autorka: Vaše Ilona Regina
 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 11. května 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:20 a zapadá v 20:34h.

 

Je po úplňku, opět téma, kterého se houfně všichni chytají, stalo se to jakýmsi módní hitem, bohužel. Pořád a dokola opakuji, že úplněk a novoluní se děje každých 14 dní, takže se neděje až tak nic světoborného. Navíc je to téma astronomicko-astrologické a málokdo ví, co to skutečně znamená. Za 14 dní bude úplněk další, takže nebojte, nic Vám neuteče!

 

A co další hvězdy a planety, neměli bychom na ně zapomínat, neboť hrají mnohem větší roli a efekt. Podívejme se na jednotlivé z nich: Slunce, coby největší světlo, mající na starosti život ve vesmíru, na Zemi i naši vitalitu nepatří mezi planety, jedná se společně s Lunou o hvězdu. Slunce se až do 21.5. nachází v zemitém, neústupném, konzervativním a po úspěchu a penězích toužícím Býku. Poté se přesune do vzdušných Blíženců na celý další měsíc, tedy neústupnost, zatvrzelost a zabýčenost Býka pomine a naše mysl se uvolní a nebude nic řešit, stejně jako Blíženci.

 

Luna dnes prochází charismatickým, ale i jedovatým znamením Štíra, proto můžete v těchto dnech očekávat kritiku od svého okolí, kdy něco vyleze na povrch a bude to nepříjemné. Hlídejte si tlusté střevo, rektum a čistěte a čistěte ve velkém. Nemyslím tím samozřejmě rituály, ale čistit se pomocí obyčejné, nebalené vody, vhodné stravy a nejlépe detoxikačními čaji, čerstvým ovocem a zeleninou.

 

Merkur v Beranu nám náležitě prokrví beraní, horkou hlavu, takže slova a věty budou rychlejší, jak budeme chtít, proto se dávejte pozor na to, co a jak komu říkáte, neboť některá slova a věty seberou těžce zpět.

 

Venuše, planeta lásky je také v Beranu, takže i tyto záležitosti budou nabírat na intenzitě a rychlosti.  

 

No a Mars představující způsob naší akčnosti, ale i bojovnosti je v Blížencích, v disharmonii na Neptun, takže pozor na pěkně znějící slova, sladké řeči a oslovení miláčku, zlatíčko, apod. od cizích lidí, kteří se tváří sladce, ale budou chtít z Vás něco vyzískat energií, po peníze a falešné praktiky a nekalé úmysly. Výhodné to bude především pro ně, nikoliv pro Vás, jak Vám budou tvrdit.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

Novoluní v Býku, 26.4.2017 v 14:16 h

 

Dnes máme novoluní, kdy se dá předpokládat, že všichni nevyjímaje „esoteriků“ se opět budou toho chytat a houfně o tom hovořit a psát, cosi vymýšlet a praktikovat, aniž by ve skutečnosti věděli či měli představu, co že to novoluní vlastně je. Tak trochu víc, než je zdrávo, se to stalo jakýmsi módním hitem. Nutno si však uvědomit, že to není nic výjimečného, je to den jako každý jiný, a hlavně se každý týden mění lunární fáze, přičemž každých 14 dní je jedna z těch hlavních, jako je novoluní a úplněk na střídačku. Novoluní znamení, že Slunce představující mužský princip se tlačí na jednom místě, na stejném bodě na obloze jako Luna, představující ženský princip. Tyto dva vlivy jsou v napětí, ani jedna strana nemůže volně dýchat, je ze napětí. U nás všech ostatních je to konflikt mezi rozumem a emocemi.

 

Vzhledem k tomu, že se toto odehrává v zemském znamení Býka, bude převažovat rozum, ego, pocit neomylnosti, ale i velké neústupnosti. Toto pocítí zejména Býci, lidé s ascendentem v Býku či Býka mající silně obsazeného. K čemu je dobré toho využít? Novoluní je stav, kdy Měsíc na obloze odumřel, ztratil se, aby začal znovu svoje putování. Tyto dny přejí taktéž všemu novému, do čeho se pustíme, tedy nebojte se jít vstříc a dejte zelenou svým nápadům, myšlenkám, plánům, a hlavně jděte si za svými touhami. Sami, spoléhejte na sebe, nikoliv na druhé, a hlavně si uvědomte a pochopte, že Vás nikdo a nic nespasí, nezachrání a ničeho nezbaví, pokud Vy sami nepřidáte ruku k dílu.

 

A právě o tom je novoluní, přející novým počátkům, ale také potřebných prvních kroků, něco už udělat, něco konkrétního, přestat sedět se založenýma rukama a přestat se spoléhat na čáry a máry. Žijeme v hmotném světě, je třeba se snést nohama na zem, přijmout za sebe zodpovědnost, za své činy, chování, jednání, a hlavně už vykročit tou nohou, pak přidat druhou a posléze půjde vše „samo“, osud Vám pomůže, ale čeká, až Vy uděláte onen pomyslný pevní krok, první gesto, první reakci, první pokus. Luna na obloze začne v dalších 14 dnech opět růst, přibývat, proto poroste také vše kolem nás a v nás samotných. Tedy i kilogramy, závislosti, nepříjemnosti a negace. Naopak, vše, co započnete novému, dává vznik nového, silnějšího a akčnějšího. A jelikož novoluní je v Býku a ten je potřebný materiálního a finančního zajištění, takže vzhůru do práce, financování, podnikání, zemědělství, obchodování, ale i budování příbytků, bydlení, nemovitostí a pozemků. Nicméně nezapomínejte však, že máme retrográdního Mekrura až do 3.května, takže důležité smlouvy nechte na později.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na čtvrtek 20. dubna 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:57 h a zapadá v 20:02 h.

 

Slunce vstoupilo dne 19.4. v 23:15 h do zemského Býka a stojí na 0°stupni, kdy má před sebou dalších 30°neboli 30 dnů, kdy si slunečního svitu bude užívat ve velkém.  Ráda bych upozornila na základě Vašich dotazů, že to bylo skutečně včera, tedy 19.4. nikoliv 20.4., jak uvádějí mylně mnozí, bohužel i z řad „profíků“. Přechod ze znamení do znamení se za roky mění, někdy v minulých létech to bylo pravdu 20.4., nic nyní je to 19.4., tak si nenechte zblbnout hlavu od těch, co tvrdí opak. Co tento posun na obloze znamená pro nás všechny? To, že animální, pudový, akční a nespoutaná živočišná povaha Berana je pryč, kdy my všichni se po celý další měsíc budeme výrazně zklidňovat co se týče myslí, jednání, zkratů a chování. Budeme však více žárliví a více majetničtí, peníze, práce, majetek, povinnosti a potřeba mít, získat a hlavně vlastnit, byť někdy za každou cenu. Naše názory, postoje a myšlenky budeme považovat za jediné, správné a jen ztěží budeme ustupovat a připouštět názory druhých. Zabýčíme se doslova a do písmene v mnohých dalších záležitostech, včetně lásky. Pozor si dávejte na to, co jíte, později by totiž se vše odrazilo na úrovni somatické, tedy na těle, na zdravíčku. Nezapomínejte na dostatek pohybu, neboť Býci jsou líní, jen neradi se hýbají, jsou aktivní, neradi mění své zvyklosti, a naopak vše nové a jiné je bude přivádět k nejistotě, někdy i k nepříčetnosti. U Býka na návštěvě se zastavil na delší čas i Merkur, který se zde zapomněl, což u něj není obvyklé. Proto i naše myšlení bude mnohem více pomalejší, více budeme zvažovat všechny možnosti, ukvapenost minulých dnů je pryč a naopak přichází až přílišná zodpovědnost.

 

   Autorka: Vaše Ilona Regina

 


 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 9. dubna 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 6:20 a zapadá v 19:45 16:22 h. Měsíc vychází v 17:51 h a zapadá v 5:53 h.

 

Merkur dnes zatavuje svůj chod vpřed, aby se zítra otočil a šel zpět, do minulosti neboli je ve stacionární fázi. Aby mohl následně od 10.4. až do 3.5. 2017 couvat, bude astrologickým slovníkem tzv. retrográdní. Toto se u Merkuru děje 3-4x do roka, kdy tento rok jsme to zažívali v době 19.122016-8.1.2017, nyní a bude následovat 13.8.-5.9 a poté 3.12.-23.12.2017. Co to znamená, jaký to má vliv a dopad na nás? Pocítí to zejména znamení Býků a Panen. Merkur byl v římské mytologii poslíčkem bohů, předávající a zprostředkovávající zprávy, ale také byl patronem zlodějů a podvodníků. Z tohoto důvodu všechny tyto záležitosti po dobu zpětného chodu Merkura budou váznout, přijdou potíže, problémy a nepříjemnosti, co se týče každodenních záležitostí. Neboli váznout bude veškerá komunikace a tím je myšlena komunikace coby silnice, auta, motory, vše, co se točí, tedy i pračky, apod. Nedoporučuji po tuto dobu kupovat vše, co má motor, zejména pak auta, motorky, čtyřkolky, jachty, lodě, ale ani kola. Také není vhodné podepisovat žádné důležité dokumenty a smlouvy. Naopak papíry, které máme doma nějakým záhadným způsobem zmizí či v nich najdeme nejasnosti či chyby. Přinese to i potíže na cestách, vlaky, autobusy, letadla moou mít zpoždění či nečekané technické problémy. Zálohujte si všechna data ze svých telefonů, tabletů a počítačů, neboť v této době se dost často ztrácí, počítače stagnují a nefungují. Nepouštějte se do nových projektů, nestěhujte se do nového bydlení ani neměňte firmu a kancelář. To stejné platí pro rádia, vysílačky, magnetofony a všechnu techniku moderní doby. Naopak se nečekaně můžete setkat se svými bývalými spolužáky, zapomenutými sourozenci či bývalými sousedy. Bohužel tento čas přeje pomluvám, intrikánům a zlodějům. Dávejte si velký pozor na to, co Vám kdo slibuje, zejména na ty, co se tváří sladce a oslovují Vás zlatíčko, miláčku, a jinými podobnými zdrobnělinami zejména co se týká cizích osob a hlavně z řad esoteriků.

 

Luna prochází znamením charismatického, tajemného a vášnivého Štíra, proto téma sexuality, svádění, atraktivity, dobrodružství, ale i sklony k nevěře dnes budou poměrně silné. Pokud k tomu přidáte romantickou večeři při svíčkách, smyslnou vůni, provokativní oblečení a sklenku dobrého vínka, pak se dají očekávat vášnivé chvilky.

 

   Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 7. dubna 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 6:24 a zapadá v 19:41 16:22 h. Měsíc vychází v 15:37 h a zapadá v 4:58 h.

 

Slunce se nachází na 17 °, přičemž právě sedmnáctka je velmi nevyzpytatelná, stejně jako beraní horká hlava. Je zde vliv Venušin, tedy dnešní den je pod tématem lásky, bojovnosti, nespoutanosti, vášní, animálnosti, pudovosti, zbrklosti, ale i hádavosti se sklony k přepychu, požitkům, nestřídmosti, ale i řečnického nadání.

 

Luna utíká po boku zemité Panny, která má ráda věci jasné, konkrétní, uspořádané a logické, což nám dnes podpoří pečlivost, preciznost, svědomitost, důslednost, ale i pracovitost. Takže pokud delší dobu něco odkládáte, dnes je ten správný den na vyřízení papírování, telefonátů, e-mailů, systému, řízení a organizování.

 

Vibrace dne pod taktovkou karmické dvojsedmičky, karmické čtyřky a ve finále zbrklé trojky dává tušit, že ve vzduchu je cítit rychlost, spěch, shon, zbrklost a potřeba rychlosti. Proto uberte nohu z plynu a jezděte opatrně, hlavně dnes je to na místě, ať dojede v pořádku, raději později, ale bezpečně. Hlavně motorkáři, zbytečně neriskujte a nepředjíždějte v nepřehledných místech.

 

V tyto dny je dobré, prospěšné a potřebné zaměřit se na správný styl, na životosprávu, ale pozor, nic se nemá přehánět, takže jezte to, na co máte chuť, ani s tou „zdravou“ výživou buďte v klidu. Zcela stačí, když jen snížíte množství a četnost.

 

   Autorka: Vaše Ilona Regina