Denní HOROSKOPY

Každý den pro Vás připravujeme a aktualizujeme denní předpovědi a rady.

 

Právě zde se dozvíte, co je dobré podpořit v oblasti lásky, zdraví, vztahů, práce a financí.

 

 

 

Kartářka Regina

 

 UPOZORNĚNÍ!

 

Veškeré autorská práva, všechny texty a fotografie od Ilony Grimové – REGINY a to  včetně předpovědí a horoskopů je možno dále kopírovat, avšak pouze v neupravené a nezkrácené podobě, nikoliv upravovat a vydávat za své bez souhlasu autorky. Veškerý obsah je předmětem ochrany autorského práva podle zákona. Při dalším šíření je podle tohoto autorského zákona třeba vždy uvést autora či odkazu, kdo to napsal! Proto další uživatelé ani třetí osoby nejsou oprávněny nikterak nakládat s obsahem a jejich dalším zveřejňováním a šířením.

 

Autorka:
Ilona Grimová – REGINA
poradkyně osobního rozvoje, astrokoučka, numeroložka, kartářka a specialistka na karmu, vztahy a zdraví
mob.: 720 949 181
e-mail: ilona.grimova@seznam.cz
www.tajemstviastrologie.cz

 


 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 27. října 2017
 

Dnešní chladné počasí je krásně vidět v zodiaku, hvězdy a planety k nám krásně promlouvají a hovoří jasnou řečí.

Luna v chladném a neústupném Kozorohovi nám moc uvolnění a vřelých emocí do dnešního dne také moc nepřinese. Spíše dnes ve vzduchu ucítíme napětí, neústupnost a konzervativní názory druhých, kteří jen neradi budou chtít poslouchat názory jiných, s pocitem, že jen oni a nikdo jiný má pravdu.

Dnes dobře a efektivně působí masti, mazání, tinktury a léčivé náplasti.

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 29. srpna 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 6:11 a zapadá v 19:50 h.

 

Den pod vlivem a působením čísla dvojité 29 je náročný zejména na emoce, smutky, strádání a tendence k slzičkám a sebelítosti. Je to den náročný na psychiku emoční a citovou. Luna se přesunula z nevyzpytatelného Štíra do akčního Střelce. V minulých 3 dnech mohlo na povrch vylézt něco, co bylo nepříjemné, nyní máme 3 dny na to, abychom to nějak uchopili, zpracovali a naložili s tím po svém. Ovšem dnešní Luna je na obloze tzv. poškozená, je pod palbou náročných vlivů jiných planet, což je v souladu s datem dne. Tento disharmonický vliv bude přetrvávat až do zítřejšího rána.

 

Poněkud náročnější den dnes budou zažívat Panny, Střelci, Raci a Rybky. Berani a Beranky, kteří si myslí, jak jsou nyní spokojení, jak se jim daří, těm za nějaký čas spadne výrazně kohoutek a poznají, že nic není takové, jak se nyní zdá. Kromě toho Berani i Beranky jsou poněkud sví, potřebují řídit, organizovat, mají svou beraní hlavu a ve vztahu potřebují tahat za nitky, což se mužům dříve či později přestane líbit, byť je to zpočátku může velmi imponovat, vše je však otázkou času, než přijde procitnutí a skutečná realita. Znamení Panny nyní dominuje, stojí v něm hlavní hvězda Slunce, stejně tak Merkur a jednou nohou i Mars, což jsou všechno silná hvězdná tělesa. Proto každý z Vás v sobě bude pociťovat potřebu třídit, analyzovat, řešit, rozebírat, vědět, znát, dávat věci, city a život do pořádku s potřebou vědět, co a jak bude. Merkur, vládce Panny je nyní na obloze také zabržděn a to doslova a do písmene, neboť až do 5. září se nachází v retrográdní fázi, kdy namísto toho, aby šel vpřed, jedním směrem jako ostatní planety, tak jde pozpátku, vrací se do minulosti, plány se nekonají, komunikace vázne a vykazuje problémy a potíže. Pozor na důležité smlouvy, listiny, dokumenty, doporučuji do této doby nic nepodepisovat, věřte, že se to vyplatí než potom zaplakat nad výdělkem.

 

Na tělesné a fyzické úrovni jsou nyní aktivní naše kyčle, stehna, křížové kosti a vlastně celé nohy. prospějte těmto místům vhodnou masáží a vyhýbejte se dlouhému a nepřiměřenému zatěžování a přílišné námaze.  Pokud dnes zatoužíte si jít kupovat botičky, pak běžte až odpoledne, kdy se Vám nohy i chodila „roztáhnou“, co to jde a boty pak nebudou tlačit. Soustřeďte dnes svoji energii a péči do oblasti dolní části těla, konkrétně do stehen, pánevní oblasti, kostrče, křížové kosti a kyčelních kloubů, proto je dobré tato místa regenerovat a hýčkat, ať už v podobě různých masáží, vířivých a perličkových koupelí a různých akupresurních technik.

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 10. srpna 2017 

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:42 a zapadá v 20:28 h. Máme za sebou náročný červenec a pokud si myslíte, že byl hrozný, kdy jste si narazili hodně tvrdě, tak vězte, že v srpnu se jedná o věci dávající se velmi rychle  do pohybu a to nečekaně, silně a bořící vše, co jste si mysleli, že máte jisté a zpracované. Týkat se to bude především lidí narozených ve dnech 8, 11, 12, 16, 18 a 26-tého. Na obloze 7.8. proběhlo částečné zatmění Měsíce za doprovodu úplňku, kdy tento vliv bude působit ještě více jak 14 dní poté, tedy ve smyslu napětí, emocí, nečekaného, intuitivního, citového a napěťového. Toto jde přesně do střetu a středu s úplným zatměním Slunce, které proběhne 21.8. za doprovodu novu. Ještě není všemu konec, připravte se, že srpen je divoká jízda, je to jízda na horské dráze, když už jste dole, tak Vás to velmi rychle vyšvihne nahoru, ale i naopak, když jste dole, nabírá vše velmi rychlý směr směrem nahoru a vpřed. Nudit se v srpnu holt nebudeme.

 

A dnešní den? Luna, nejrychleji pohybující se těleso na obloze se do zítřejšího dne zastavila na návštěvě u jemných, soucitných a obětavých Rybek. Připravte se, že emoce, city a vnímání bude v těchto dnech velmi silné a působivé. Spolu s Lunou si k Rybám vyrazil i Neptun, jejich biologický otec, takže jde o rodinné záležitosti, řešící se právě nyní, ty nejintimnější, rodinné a vztahové, hlavně pak u Raků, Štírů a Vodnářů. Do toho všeho Černý měsíc s přísným Kronosem (Saturnem) se dnes na obloze hádají a jsou ve velkém napětí, což přinese hádky, citové vypětí a uplakané, lítostivé stavy ve smyslu probuzené, tvrdé reality a sundání růžových brýlí.   

 

Z hlediska astrologického a energetického dnes věnujte pozornost a maximální péči svým nohám, hlavně pak ploskám nohou. Pohlídejte si svůj jídelníček, zejména pak alergici. Vhodný je čistící a lymfatický čaj, který zároveň prohřeje. Vyvarujte se veškerých dráždivých látek, škodlivin a éček. Vaše potraviny by Vám měly energii a sílu dodávat, nikoliv odebírat a zatěžovat celkový organismus. Nezapomínejte na pokojové rostliny a dnes je dostatečně zalejte. Dnes je vhodný den na praní extrémně špinavého prádla, kdy poloviční množství pracího prášku bude mít stejný efekt, jak plná dávka.  Luna v Rybách umožňuje pouštět špínu snadněji, efektivněji a rychleji.

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

18. 7. 2017 – téma dne: partnerství, vztahy, napětí, peníze, karma…

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 27. července 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:23 a zapadá v 20:50 h.

 

V těchto dnech slaví narozeniny Lvi, Lvice a Lvíčata, kteří na sebe rádi upozorňují, takže tyto vibrace budou cítit a jiskřit i ve vzduchu, a to po celou dobu postavení Slunce ve Lvi, což je do 23.7. Lvi potřebují se ukazovat, předvádět, jsou hrdí, pyšní, egocentričtí, je pro ně důležitý potlesk, zájem a obdiv druhých, proto rádi přehánějí a proto vše, co říkají musíte tzv. podělit alespoň čtyřmi a tam někde bude skutečná pravda. Potřebují se ukazovat v tom lepší, vlastně nejlepším světle, rádi věci a události dramatizují, přehánějí a nafukují. Pokud jim budete pochlebovat, budou velkorysí, běda však jak si dovolíte s nimi nesouhlasit nebo mít svůj, odlišný názor, jak ten jejich. V tu chvíli se z lva, který se dosud vyhříval na sluníčku a vrněl, pak se z něj stává divoká, nezkrotná šelma, která se do Vás zakousne svými zuby a podrápe Vás svými velkými drápy. Nesnesou být na vedlejší koleji, potřebují vítězit, vyžadují poslušnost a respekt ke své osobě, sami však druhé nerespektují. Znám hodně Lvů, ať už z řad klientů či známých a přátel. Je zde pár Lvů, kteří jsou milí a příjemní, je jich však poskromnu. Není Lev jako Lev, není Beran jako Beran, není Rak jako Rak, jsou zde velké rozdíly a nemůžeme je házet do jednoho pytle. Faktem však zůstává, že vyjít se Lvi bývá náročné a pakliže chcete klid, je nutno hrbit záda, velkých ústupků, diplomacie a taktu, Muži Lvi bývají většinou v pohodě, horší je to s Lvicemi ženami, tady jim pýcha, ego a nadřazenost dost často leze do hlavy. Lvi narození nyní, tj. do 2.8 jsou Lvi se teprve probouzející, Lvi narození v době od 3.8 -12.8. ti mají sklon přehánět nejvíce a Lvi narození od 13.8 – 22.8, ti jsou nejvíce bojovní, útoční a sví. Záleží však na postavení dalších planet a jiných vlivů.

 

I Lvi narození v jeden den, v jiný čas, v jinou hodinu budou zcela a diametrálně odlišní. Zejména bulvární plátky, noviny, časopisy a různé odkazy na internetu nabízející různou charakteristiku znamení s předpovědí, nemají se skutečnou astrologií vůbec nic, ani pramálo společného. Pokud chcete zjistit, jací skutečně jste, pak jediný, kdo je Vám to schopen objasnit a přesně říct je profesionální astrolog či astroložka, kteří pracují s počítačem, bez toho to totiž nejde, takže ti, co Vám nabízí astrologii, aniž by s tímto pracovali, vůbec neberte vážně, neboť Vám dají zcela scestné, zavádějící a nepravdiví informace.

 

Ale vraťme se k dnešní obloze: Luna, nejrychleji se pohybující těleso na obloze a ve vesmíru se nyní zastavila na návštěvě u zemské, pracovité, spořádané, uvážlivé, rozumné a perfektcionalistické Panny. Proto je dobré po dnešní den chopit se práce, dát si do pořádku byt, bydlení, zahrádku, papíry, vymýšlet, přemýšlet, analyzovat, plánovat, psát a rozesílat písemnosti jako jsou SMS, dopisy, e-maily a dopisy. Napěťový den bude pro Blížence, Raky, Střelce a Váhy. Venuše v Blíženích ještě pár dnů bude napomáhat seznamování se, Mars a Slunce ve Lvu zase animálním pudům, akčnímu jednání, ale i hádavosti a bojovnosti s pocitem neomylnosti.

 

Pohlídejte si zejména v dnešní den, co jíte, co pijete a nezapomínejte na dostatek vlákniny, samozřejmě té přírodní, nikoliv farmaceutické, která se tolik nabízí a je k ničemu. Vláknina je hojně obsažena v ovoci, zejména v jablkách, hruškách a ananasu.  

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 7. července 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:00 a zapadá v 21:10 h. Horoskop na dnešní den ej spíše náročnější, zejména pak pro Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Dnes je sedmého sedmý, nenechte si namluvit, že je to nějaký vyjímečný den. Je to den jako každý jiný a pokud Vám někdo tvrdí, že právě a jedině dnes se něco splní a že právě dnes je den ideální na cokoliv, není tomu tak. Pokud chcete něco udělat, je pro to vhodný každý den, jen začít a nečekat, až ..Až bude sedmého, až po novém roce, až odrostou děti. Pokud si do svého života dáváte slůvko „až“, tak věřte tomu, že to nebude nikdy. Mnoho párů čeká na tato data, aby ho zpečetili sňatkem, v domnění, že se jedná o magický den. Ba naopak, vůbec to není vhodné pro uzavírání manželství. Nevěřte všemu, co se píše a co kdo hlásá, zachovejte si svůj zdravý, selský rozum, věci jsou takové, jakým jim dáme směr, cíl a smysl, nikoliv takové, jak tvrdí druzí.

 

A dnešní hvězdná obloha? V neděli 9.7.2017 bude úplněk, opět se vyrojí esoterikové, kteří budou tvrdit, jak je to vyjímečný den i zde platí to, co je psáno výše. Lidé, kteří jsou labilnější a citlivější hůře spí, jsou podrážděnější jak jindy, mají více snů, ale úplněk se děje každý měsíc, kromě toho mezi tím je novoluní, tedy každých 14 dní je „něco“ a my můžeme klidně žít dál a není potřeba se nechat rozhazovat a vzrušovat nějakými hlásky druhých. Luna dnes stojí ve Střelci, šetřete a zbytečně nenamáhejte své nohy zbytečným stáním či dlouhou chůzí. Pokud si půjdete kupovat boty, pak běžte až odpoledne. Hlídejte si to, co jíte, zejména pak Raci a Váhy. Venuše, planeta lásky se nám přesunula 5.7. do znamení Blíženců, což napomůže seznamování se a vydrží zde až do konce července. Merkur, planeta komunikace je od 6.7. ve Lvu, kde posečká až do 26.7. a podpoří naši schopnost se prodat, ukázat druhým, co v nás je a zesílí tvořivost a suverenitu. Vibrace dnešního dne je sedmičková a to několikanásobně, což  by vypovídalo o varování na cestách, kdy jde lepší ubrat nohu z plynu, zpomalit a zpozornit ve smyslu: „dvakrát měř a jednou řež“.

 

  Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 4. července 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 4:57 a zapadá v 21:11 h. horoskop na dnešní dne je vcelku harmonický, bez nějakých větších komplikací, až na Váhy, Berany, Raky a Kozorohy, tato znamení by mohla něco řešit, co nemusí být až tak příjemné. Zato Blíženci, Štíři a Rybky, ti budou mát svůj šťastný a velmi příjemný den, kdy mají skvělé dispozice k velkým úspěchům. Býci fajn, ti se soustředí na své peníze, jako ostatně vždy, to je jediné téma, které je pro ně stěžejní v životě., ale dnes pozor v oblasti finančním, naopak byste mohli utrpět ztráty a mít nečekané výdaje, holt i Vy musíte někdy platit, nejen brát od druhých. Raci dnes beze změn, pohlídejte si své emoce, neřešte, co Vám, kdo řekl, hoďte to za hlavu a soustřeďte se na to, co jíte a pijete, pozor na žaludek a trávení! Lvi, těm to dnes bude mluvit více jak jindy s potřebou nechat se slyšet, a to za každou cenu, berte je s velkou rezervou, a to co řeknou podělte pěti, tam někde bude skutečná pravda. Panny, těm dnes hvězdy přejí, dobře jim to bude myslet a mohli by dnes být velmi kreativní a konstruktivní. Střelci, zde je dlouhodobé varování, nic nepřehánějte, zklidněte se a spíše odpočívejte, dříve či později si o to Vaše tělo a zdraví řekne. Vodnáři, zde je pohoda, klídeček, tabáček, užíváte si života plnými doušky a dnes budete ve svém živlu, užijete si mnoho krásného a milého.

 

Luna běží se blíží po boku Štíra, věnujte dnes a zítra péči a pozornost oblasti pohlavních, rozmnožovacích a vylučovacích orgánů, hlavně tlustému střevu. Hodně pijte čistou, nebalenou kohoutkovou vodu, čistěte a proplachujte ledviny a játra, detoxikujte a myslete pozitivně. Na zahradě a balkónech je ideální čas pro zalévání květin, kytek, keřů a stromů.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 28. června 2017

 

Dnešní den: téma: pracovitost, pečlivost, trpělivost, schopnost skvělého soustředění: ideální pro plánování, obchody a péči o zdraví a celkově životní styl.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na neděli: 18. červen 2017

 

Dnes si dávejte pozor na zbrklost, neuvážlivé slova, gesta a činy.

Motorkáři a všichni za volantem, zpomalte, zbrzděte, uberte nohu z plynu!

Než něco řeknete druhým, raději se zhluboka nadechněte a napočítejte do pěti, zda skutečně je nutno ony věty vyslovit!

Pozor na oblast žadludku a trávení!

 
  Autorka: Vaše Ilona Regina
 

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na 11. května 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:20 a zapadá v 20:34h.

 

Je po úplňku, opět téma, kterého se houfně všichni chytají, stalo se to jakýmsi módní hitem, bohužel. Pořád a dokola opakuji, že úplněk a novoluní se děje každých 14 dní, takže se neděje až tak nic světoborného. Navíc je to téma astronomicko-astrologické a málokdo ví, co to skutečně znamená. Za 14 dní bude úplněk další, takže nebojte, nic Vám neuteče!

 

A co další hvězdy a planety, neměli bychom na ně zapomínat, neboť hrají mnohem větší roli a efekt. Podívejme se na jednotlivé z nich: Slunce, coby největší světlo, mající na starosti život ve vesmíru, na Zemi i naši vitalitu nepatří mezi planety, jedná se společně s Lunou o hvězdu. Slunce se až do 21.5. nachází v zemitém, neústupném, konzervativním a po úspěchu a penězích toužícím Býku. Poté se přesune do vzdušných Blíženců na celý další měsíc, tedy neústupnost, zatvrzelost a zabýčenost Býka pomine a naše mysl se uvolní a nebude nic řešit, stejně jako Blíženci.

 

Luna dnes prochází charismatickým, ale i jedovatým znamením Štíra, proto můžete v těchto dnech očekávat kritiku od svého okolí, kdy něco vyleze na povrch a bude to nepříjemné. Hlídejte si tlusté střevo, rektum a čistěte a čistěte ve velkém. Nemyslím tím samozřejmě rituály, ale čistit se pomocí obyčejné, nebalené vody, vhodné stravy a nejlépe detoxikačními čaji, čerstvým ovocem a zeleninou.

 

Merkur v Beranu nám náležitě prokrví beraní, horkou hlavu, takže slova a věty budou rychlejší, jak budeme chtít, proto se dávejte pozor na to, co a jak komu říkáte, neboť některá slova a věty seberou těžce zpět.

 

Venuše, planeta lásky je také v Beranu, takže i tyto záležitosti budou nabírat na intenzitě a rychlosti.  

 

No a Mars představující způsob naší akčnosti, ale i bojovnosti je v Blížencích, v disharmonii na Neptun, takže pozor na pěkně znějící slova, sladké řeči a oslovení miláčku, zlatíčko, apod. od cizích lidí, kteří se tváří sladce, ale budou chtít z Vás něco vyzískat energií, po peníze a falešné praktiky a nekalé úmysly. Výhodné to bude především pro ně, nikoliv pro Vás, jak Vám budou tvrdit.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

Novoluní v Býku, 26.4.2017 v 14:16 h

 

Dnes máme novoluní, kdy se dá předpokládat, že všichni nevyjímaje „esoteriků“ se opět budou toho chytat a houfně o tom hovořit a psát, cosi vymýšlet a praktikovat, aniž by ve skutečnosti věděli či měli představu, co že to novoluní vlastně je. Tak trochu víc, než je zdrávo, se to stalo jakýmsi módním hitem. Nutno si však uvědomit, že to není nic výjimečného, je to den jako každý jiný, a hlavně se každý týden mění lunární fáze, přičemž každých 14 dní je jedna z těch hlavních, jako je novoluní a úplněk na střídačku. Novoluní znamení, že Slunce představující mužský princip se tlačí na jednom místě, na stejném bodě na obloze jako Luna, představující ženský princip. Tyto dva vlivy jsou v napětí, ani jedna strana nemůže volně dýchat, je ze napětí. U nás všech ostatních je to konflikt mezi rozumem a emocemi.

 

Vzhledem k tomu, že se toto odehrává v zemském znamení Býka, bude převažovat rozum, ego, pocit neomylnosti, ale i velké neústupnosti. Toto pocítí zejména Býci, lidé s ascendentem v Býku či Býka mající silně obsazeného. K čemu je dobré toho využít? Novoluní je stav, kdy Měsíc na obloze odumřel, ztratil se, aby začal znovu svoje putování. Tyto dny přejí taktéž všemu novému, do čeho se pustíme, tedy nebojte se jít vstříc a dejte zelenou svým nápadům, myšlenkám, plánům, a hlavně jděte si za svými touhami. Sami, spoléhejte na sebe, nikoliv na druhé, a hlavně si uvědomte a pochopte, že Vás nikdo a nic nespasí, nezachrání a ničeho nezbaví, pokud Vy sami nepřidáte ruku k dílu.

 

A právě o tom je novoluní, přející novým počátkům, ale také potřebných prvních kroků, něco už udělat, něco konkrétního, přestat sedět se založenýma rukama a přestat se spoléhat na čáry a máry. Žijeme v hmotném světě, je třeba se snést nohama na zem, přijmout za sebe zodpovědnost, za své činy, chování, jednání, a hlavně už vykročit tou nohou, pak přidat druhou a posléze půjde vše „samo“, osud Vám pomůže, ale čeká, až Vy uděláte onen pomyslný pevní krok, první gesto, první reakci, první pokus. Luna na obloze začne v dalších 14 dnech opět růst, přibývat, proto poroste také vše kolem nás a v nás samotných. Tedy i kilogramy, závislosti, nepříjemnosti a negace. Naopak, vše, co započnete novému, dává vznik nového, silnějšího a akčnějšího. A jelikož novoluní je v Býku a ten je potřebný materiálního a finančního zajištění, takže vzhůru do práce, financování, podnikání, zemědělství, obchodování, ale i budování příbytků, bydlení, nemovitostí a pozemků. Nicméně nezapomínejte však, že máme retrográdního Mekrura až do 3.května, takže důležité smlouvy nechte na později.

 

 Autorka: Vaše Ilona Regina

 

 

ILONA REGINA RADÍ – denní předpověď a rady na čtvrtek 20. dubna 2017

 

Co praví hvězdy a planety na dnešní den? Jaká je konstelace a jejich uspořádání a postavení na obloze? Tak se na to podívejme. Slunce dnes vychází v 5:57 h a zapadá v 20:02 h.

 

Slunce vstoupilo dne 19.4. v 23:15 h do zemského Býka a stojí na 0°stupni, kdy má před sebou dalších 30°neboli 30 dnů, kdy si slunečního svitu bude užívat ve velkém.  Ráda bych upozornila na základě Vašich dotazů, že to bylo skutečně včera, tedy 19.4. nikoliv 20.4., jak uvádějí mylně mnozí, bohužel i z řad „profíků“. Přechod ze znamení do znamení se za roky mění, někdy v minulých létech to bylo pravdu 20.4., nic nyní je to 19.4., tak si nenechte zblbnout hlavu od těch, co tvrdí opak. Co tento posun na obloze znamená pro nás všechny? To, že animální, pudový, akční a nespoutaná živočišná povaha Berana je pryč, kdy my všichni se po celý další měsíc budeme výrazně zklidňovat co se týče myslí, jednání, zkratů a chování. Budeme však více žárliví a více majetničtí, peníze, práce, majetek, povinnosti a potřeba mít, získat a hlavně vlastnit, byť někdy za každou cenu. Naše názory, postoje a myšlenky budeme považovat za jediné, správné a jen ztěží budeme ustupovat a připouštět názory druhých. Zabýčíme se doslova a do písmene v mnohých dalších záležitostech, včetně lásky. Pozor si dávejte na to, co jíte, později by totiž se vše odrazilo na úrovni somatické, tedy na těle, na zdravíčku. Nezapomínejte na dostatek pohybu, neboť Býci jsou líní, jen neradi se hýbají, jsou aktivní, neradi mění své zvyklosti, a naopak vše nové a jiné je bude přivádět k nejistotě, někdy i k nepříčetnosti. U Býka na návštěvě se zastavil na delší čas i Merkur, který se zde zapomněl, což u něj není obvyklé. Proto i naše myšlení bude mnohem více pomalejší, více budeme zvažovat všechny možnosti, ukvapenost minulých dnů je pryč a naopak přichází až přílišná zodpovědnost.